متن خبر

دانلود بازی Tin Can برای PC

دانلود بازی Tin Can برای PC

اخباردانلود بازی Tin Can برای PC
شناسهٔ خبر: 206772 -
خبرکاو:

دانلود بازی Tin Can برای PC

دانلود بازی Tin Can برای کامپیوتر

| بازی کپسول نجات (فضایی) |

| نسخه DOGE |

Tin Can بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های ایندی، شبیه‌سازی، فضایی می باشد که در سال 2022 توسط Tin Can Studio ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. شما به سختی موفق به فرار از سفینه فضایی در حال انفجار خود شده‌اید. اکنون در یک کپسول نجات قدیمی از فضا عبور می‌کنید. بدون آگاهی از سیستم‌های پیچیده‌ی این پوسته، زندگی شما به یک کتابچه‌ی قدیمی و راهنمای فنی موجود در آن بستگی دارد. حال سوال این است که تا چه مدت می‌توانید در آن دوام بیاورید؟ در فضا، حتی پشتیبان فنی هم نمی‌تواند صدای فریادهای شما را بشنود. با این شرایط، شاید باید خودتان دست‌به‌کار شده و از مخمصه خارج شوید.

آشفتگی بسیاری شما را احاطه کرده است. مولد اکسیژن امکان راه‌اندازی ندارد و شرایط لحظه لحظه سخت و سخت‌تر می‌شود. تمام سیستم‌های داخل کپسول فرار از قطعات مختلف تشکیل شده‌اند. همگی به هم مرتبط بوده و عملکرد مهم خود را دارند. تمرکز خود را حفظ کرده و تلاش کنید که درباره کدهای نامفهوم راهنمای فنی اطلاعات بیشتر کسب کنید و از میدان‌های سیارکی گرفته تا سحابی‌ها عبور کرده و شرایط را برای نفس کشیدن در دنیای خودتان فراهم کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Tin Can را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Tin Can1 300x169 - دانلود بازی Tin Can برای PC Tin Can2 300x169 - دانلود بازی Tin Can برای PC

Tin Can4 300x169 - دانلود بازی Tin Can برای PC Tin Can3 300x169 - دانلود بازی Tin Can برای PC

تریلر بازی Tin Can :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Core I5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 880M or equivalent
Storage: 10 GB available space

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو