متن خبر

دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 – اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 – اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت

اخباردانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 – اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت
شناسهٔ خبر: 225731 -
خبرکاو:

دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 - اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots برای اندروید

| بازی اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت |

Cube Connect: Connect the dots 4.22 نام یک بازی اندرویدی جدید داخل سبک اکشن از استودیوی بازی سازی LR Studios است. بازی اندرویدی جدیدی که داخل این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما عزیزان بازدیدکننده آماده کرده‌ایم، عنوانی جدید و سرگرم‌کننده داخل سبک پازلی وفکری است که با دارا بودن ده‌ها مرحله هیجان‌انگیز و مهیج شما را تا مدت‌ها با خود سرگرم می‌کند. اگر که شما هم از دوست‌داران سری بازی‌های ساده و داخل عین حال چالش‌برانگیز هستید، این بازی می‌تواند یک گزینه‌ی جذاب و بسیار عالی برای شما باشد.

ندهید.در این بازی شما با یک چالش سرگرم‌کننده و پرتکرار طرف هستید: نقطه‌های هر رنگ را بر روی مکعب به همدیگر متصل کنید. هدف و سبک بازی ساده و آسان است و احتمالا داخل مراحل اول، چالش چندان دشواری برای شما نخواهد بود. اما رفته رفته، مراحل بازی سخت و سخت‌تر می‌شود؛ به گونه‌ای که برای رد کردن مراحل باید به خوبی فکر کنید! همین قانون ساده، احتمالا داخل بازی برای شما چالش بسیار سختی خواهد شد: نقطه‌های هر رنگ را به همدیگر وصل کنید؛ البته باید مراقب باشید که نقطه‌ها همدیگر را قطع نکنند. این بازی با دارا بودن صدها مرحله جذاب و هیجان‌انگیز، یک سرگرمی بسیار عالی برای شما دوست‌داران این سبک از بازی‌ها به شمار می‌رود که توصیه می‌کنیم فرصت تجربه آن را از دست ندهید. هم اکنون می توانید بازی Cube Connect: Connect the dots را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

آپشن های بازی Cube Connect: Connect the dots :

– دارا بودن تعداد 1500 مرحله جذاب و هیجان‌انگیز

– امکان بازی داخل مکعب‌های 3×3 / 7×7

– دارا بودن گیم‌پلی ساده و آسان

– امکان تجربه ده‌ها چالش جذاب و تماشایی

تصاویری از محیط بازی :

Cube Connect1 84x150 - دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 - اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت Cube Connect2 84x150 - دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 - اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت Cube Connect3 84x150 - دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 - اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت Cube Connect4 84x150 - دانلود بازی Cube Connect: Connect the dots 4.22 - اتصال نقطه‌های رنگی برای اندروید + نسخه بی نهایت

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" داخل داخل کشور میزبانی می شوند و داخل سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. داخل صورت نیمه بها نبودن می توانید داخل سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

اخبار مرتبط :

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو