سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

خلاصه بررسی Guardians of the Galaxy 3: بهترین سه گانه مارول با یک نوت عالی به پایان می رسد

۳Krt33RLwQEG86BvaofQG4-1200-80.jpg
Guardians of the Galaxy 3 فرود آمد و فصل پرفروش تابستانی را به سبک کهکشانی عالی آغاز کرد. بررسی‌های Guardians 3 ارائه شده است، و اجماع گسترده‌ای وجود دارد که به عنوان پایانی مناسب برای سه‌گانه نگهبانان کهکشان عمل می‌کند، با ترکیبی نمادین از محیط‌های زنده بیگانه، طنز خنده‌دار و قلب شگفت‌انگیز که این فیلم‌ها را به برخی از بهترین‌ها تبدیل کرده است. دنیای سینمایی مارول. این فیلم کمتر ...

Guardians of the Galaxy 3 فرود آمد و فصل پرفروش تابستانی را به سبک کهکشانی عالی آغاز کرد.

بررسی‌های Guardians 3 ارائه شده است، و اجماع گسترده‌ای وجود دارد که به عنوان پایانی مناسب برای سه‌گانه نگهبانان کهکشان عمل می‌کند، با ترکیبی نمادین از محیط‌های زنده بیگانه، طنز خنده‌دار و قلب شگفت‌انگیز که این فیلم‌ها را به برخی از بهترین‌ها تبدیل کرده است. دنیای سینمایی مارول.

این فیلم کمتر بر روی تهدیدات لرزه‌ای و چندجهانی از کرایه‌های اخیر مارول متمرکز است و بیشتر به تاریخ آسیب‌زای راکت، راکون ساینده و انسان‌نما که توسط بردلی کوپر در طول فیلم‌های محافظان بازی می‌شود – یک استراحت خوش‌آمد از دنیای معمولی MCU است- تمرکز دارد. پایان دادن به مخاطرات برای یک داستان شخصی تر.

Rotten Tomatoes امتیاز ۸۱% را به Guardians 3 با امتیاز تماشاگران ۹۵% داده است و آن را اینگونه توصیف می کند: «یک آغوش گروهی کهکشانی که ممکن است کمی بیش از حد به بند قلب فشار بیاورد، آخرین نگهبانان کهکشان آخرین هورای دوست داشتنی است. برای خانواده‌ی نابسامان MCU.»

IGN به فیلم امتیاز ۸/۱۰ داد و گفت: « نگهبانان کهکشان آواز قو خود را در جلد. ۳ و زمان خوبی است. منشأ غم انگیز راکت، اکشن ها و جلوه های عالی، و سبک روحی جیمز گان آنها را با یک نوت احساسی بالا می فرستد.

ایندیپندنت آن را «بهترین فیلم مارول در سال‌های اخیر» نامیده و گفته است: «کاری که گان در اینجا انجام داده حتی علم موشک (راکون) نیست – او فقط شخصیت‌های خوش‌رنگ و بافتی را در داستانی ساخته است که با دقت و تعهد روایت شده است. و این داستانی است که در دنیایی روایت می‌شود که همچنان متمایز و تقریباً کاملاً خودکفا به نظر می‌رسد، چیزی که با خیال راحت از روایت گسترده‌تر MCU قرنطینه شده است. »

گاردین سرگرم‌کننده، شوخی‌ها و سبک منحصربه‌فرد این فیلم پایان‌دهنده سه‌گانه را ستایش می‌کند، در حالی که اشاره می‌کند که این خداحافظی عاشقانه گاهی اوقات کمی شلوغ است: «سنگ‌های کلاسیک راک و سکانس‌های اکشن تک‌شات خودنمایی، مارپیچ، هر دو علامت تجاری GOTG - در تصویری فراوان است که یک خط داستانی کمی پرپر شده را با شیطنت، طنز و بزرگترین قلب ها متعادل می کند."

پایان یک دوران

در مورد بسیاری از این نقدها بیش از یک یادداشت اندوه وجود دارد، که تصدیق می کند که چگونه این فیلم به عنوان خداحافظی نه تنها برای فیلم های نگهبانان کهکشان ، بلکه کارگردانی که آنها را به آنچه که هستند، عمل می کند. جیمز گان برای راه‌اندازی بخش فیلم جدید دی‌سی، راه‌اندازی مجدد فیلم‌هایی مانند سوپرمن و زن شگفت‌انگیز، همکاری با مارول را متوقف کرده است و دیگر نمی‌تواند علامت تجاری خود را بر روی آنچه که از MCU باقی مانده است، بگذارد.

Polygon به درستی اشاره می‌کند که «فیلم‌های او Guardians of the Galaxy جزو معدود فیلم‌های MCU هستند که احساس می‌کنند واقعاً نویسنده هستند، با زیبایی‌شناسی و حساسیت خاص خودشان. فیلم‌های پلنگ سیاه رایان کوگلر تنها همتای واقعی آن‌ها هستند: هر دو مینی فرنچایز مجاز به ادعای گوشه‌های متمایز MCU بودند و هر دو فیلمساز مجبور شدند آن گوشه‌ها را تا حد امکان از نظر بصری متمایز کنند.

نویسندگی گان از این سه گانه نشانه روشنی است از این که وقتی به یک دیدگاه خلاقانه واحد برای سه گانه برنامه ریزی شده از فیلم ها پایبند باشیم، چیزهای خوبی می توانند پیش بروند - درسی که دیگر فرنچایزهای متعلق به دیزنی، مانند فیلم های جنگ ستارگان ، بهتر است آن را به خاطر بسپارند.

و در حالی که ممکن است آینده ای برای برخی از اعضای این تیم گنده وجود داشته باشد، اما با Gunn نخواهد بود و پس آن چیزی که بود نخواهد بود. پس ، چه دلیلی بهتر برای لذت بردن از این هجوم آخر - چه در حال تماشای آن در سینما باشید یا چه منتظر زمانی که بتوانید Guardians of the Galaxy 3 را در دیزنی پلاس تماشا کنید؟