متن خبر

خرید دوربین دوچشمی: 34٪ تخفیف Celestron Nature DX ED 8×42

خرید دوربین دوچشمی: 34٪ تخفیف Celestron Nature DX ED 8×42

اخبارخرید دوربین دوچشمی: 34٪ تخفیف Celestron Nature DX ED 8×42
شناسهٔ خبر: 267756 -
خبرکاو:

اگر به دنبال یک جفت دوربین دوچشمی جدید برای استفاده در خارج از منزل و در حین حرکت هستید، پس چرا Celestron Nature DX ED 8x42 را نگیرید، اکنون که بیش از 71 دلار تخفیف دارند.

تخفیف بیش از 71 دلار به این معنی است که شما 34٪ تخفیف دریافت می کنید (در برگه جدید باز می شود) این دوربین های دوچشمی که حتی بدون این پس انداز بزرگ نیز دوست داشتنی هستند. وقتی صحبت از دوربین دوچشمی به میان می آید، سلسترون نامی است که می توانید روی آن تکیه کنید. در واقع، آنها ورودی های متعددی در بهترین راهنمای دوربین های دوچشمی ما دارند، از جمله گزینه های قدرتمندتر این دوربین های شکاری در فروش. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که موجودی انبار رو به اتمام است، پس اگر آنها را می خواهید، مطمئن شوید که آنها را دریافت کرده اید.

برای پول خود، یک جفت دوربین دوچشمی خوش ساخت دریافت می کنید که دارای اپتیک با کیفیت خوب است - می توانید مشخصات زیر را تحلیل کنید. آنها به دلیل طراحی ضد آب و ضد مه برای استفاده در فضای باز ایده آل هستند و برای مشاهده حیات وحش، شکار، تماشای ورزش و موارد دیگر مناسب هستند. شایان ذکر است که دوربین‌های دوچشمی اغلب جایگزینی مقرون به صرفه برای بهترین تلسکوپ‌ها هستند، حتی زمانی که بهترین تخفیف‌های تلسکوپ را پیدا می‌کنید و به‌ویژه وقتی بهترین معاملات دوربین دوچشمی را تحلیل می‌کنید.

صرفه جویی زیادی را کنار بگذارید (به یاد داشته باشید که با این دوربین های دوچشمی سلسترون نمی توانید اشتباه کنید زیرا کیفیت واقعی و قیمت مناسبی را ارائه می دهند. مهمتر از همه، آنها دارای اپتیک خوب هستند. شیشه با پراکندگی بسیار پایین همراه با عدسی های کاملاً چند لایه دریافت می کنید. همراه با منشورهای Bak4 برای همکاری با دیافراگم 42 میلی متری و بزرگنمایی هشت برابر، به شما مناظری واضح و واضح از اجرام زمینی یا حتی آسمان شب می دهد.

آنها نیز به خوبی طراحی شده اند، پس استفاده از آنها در فضای باز مشکلی ندارد. هم ضد آب و هم ضد مه، بدون توجه به آب و هوا می توانید از آنها بدون مشکل استفاده کنید. یک زره لاستیکی خارجی نیز برای گرفتن راحت و طراحی بادوام از ویژگی های آن برخوردار است. کاسه‌های چشمی چرخشی نیز به راحتی برای کاربران می‌افزاید.

اگر شما هم به دنبال لوازم جانبی هستید، پس این دوربین دوچشمی را نیز دوست خواهید داشت. آمازون او میگوید کلاه‌های لنز شیئی، محافظ باران چشمی، بند گردن، کیف حمل، پارچه لنز و دفترچه راهنما همگی همراه با خرید هستند. به یاد داشته باشید که سهام رو به اتمام است، پس اگر می خواهید بیش از 71 دلار پس انداز کنید (در برگه جدید باز می شود) باید سریع عمل کنید.

الکساندر کاکس را در توییتر @Coxy_97Official دنبال کنید (در برگه جدید باز می شود) . ما را در توییتر @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) و در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است