سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

خبر مهم درباره تعرفه‌های اعلام‌شده پزشکان عمومی / وزارت بهداشت تایید نکرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  پدرام پاک آیین در این باره گفت : بیشترین افزایش تعرفه خدمات درمانی، تشخیصی و پزشکی با هدف تأمین هزینه های مراکز درمانی و ماندگاری پزشکان در بخش دولتی به میزان ۳۵ درصد در دولت سیزدهم و در سال ۱۴۰۳ صورت گرفته که اعم از هزینه های خدمات بیمارستانی و سهم پزشکان است. وی اظهار کرد: سهم پزشکان (شامل جزء حرفه ای و حق ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  پدرام پاک آیین در این باره گفت : بیشترین افزایش تعرفه خدمات درمانی، تشخیصی و پزشکی با هدف تأمین هزینه های مراکز درمانی و ماندگاری پزشکان در بخش دولتی به میزان ۳۵ درصد در دولت سیزدهم و در سال ۱۴۰۳ صورت گرفته که اعم از هزینه های خدمات بیمارستانی و سهم پزشکان است.

وی اظهار کرد: سهم پزشکان (شامل جزء حرفه ای و حق ویزیت) هنوز از سوی دولت ابلاغ و اعلام نشده و ارقام اعلام شده در رسانه‌ها و فضای مجازی فاقد اعتبار است.

بر اساس گزارش وبدا، سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد: محاسبه تعرفه خدمات درمانی و تصویب آن در دولت با رویکرد تعادلی مبنی بر حمایت از سبد معیشتی مردم، تأمین حق جامعه در دسترسی آسان و ارزان به خدمات درمان و ماندگاری پزشکان در بخش دولتی صورت گرفته است.

خبرکاو