سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

خبر مهم خدرویسی درباره مستمری مددجویان کمیته امداد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حسین خدرویسی گفت: طبق اعلام قبلی دولت، مستمری بهمن‌ماه مددجویان، در تاریخ مقرر ۲۰ بهمن‌ماه به حساب سرپرستان خانواده‌های تحت حمایت واریز شد. ...

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حسین خدرویسی گفت: طبق اعلام قبلی دولت، مستمری بهمن‌ماه مددجویان، در تاریخ مقرر ۲۰ بهمن‌ماه به حساب سرپرستان خانواده‌های تحت حمایت واریز شد.

هشدار؛ مراقب پیامک‌های جعلی یارانه معیشتی باشید+عکس

وی با تقدیر از تصمیم جدید دولت برای واریز مستمری مددجویان در بیستم هر ماه، گفت : پیش از این مستمری مددجویان در روزهای پایانی هر ماه واریز می‌شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد بيان کرد : بنا بر اطلاعیه سازمان هدفمندی، یارانه نقدی و معیشتی خانواده‌های دهک‌های یک تا سه در بیست و پنجم هر ماه واریز خواهد شد.

آخرین جزییات دهک بندی یارانه معیشتی/ متقاضیان بخوانند+ شرایط ثبت نام

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در حال حاضر خانواده‌های تک‌نفره ۷۷۰ هزار تومان مستمری ماهانه دریافت می‌کنند. به خانواده‌های ۲ نفره یک میلیون ۹۰ هزار تومان و به خانواده‌های سه‌نفره یک میلیون و ۵۲۵ هزار تومان مستمری پرداخت می‌شود.خانواده‌های چهارنفره یک میلیون و ۹۶۰ و خانواده‌های پنج‌نفره و بیشتر ۲ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان مستمری دریافت می‌کنند.

خبرکاو