اخبار, فناوری, گوشی

خبر بد – تیم های مایکروسافت دیگر به شما اجازه نمی دهند از جلسات وحشتناک پنهان شوید.

به لطف به‌روزرسانی جدید تیم‌های مایکروسافت، تلاش برای جلوگیری از یک جلسه یا چت ناخوشایند با همکاران ممکن است سخت‌تر از همیشه باشد.

پلتفرم کنفرانس ویدیویی فاش کرده است که به زودی به کاربران امکان می دهد مکان کاری خود را برای روز تعیین کنند، به این معنی که روسا، همکاران و هرکس دیگری که در تیم های مایکروسافت با آنها در ارتباط هستید، دقیقاً می دانند که شما کجا هستید.

البته، مایکروسافت او میگوید این به‌روزرسانی برای اطلاع از در دسترس بودن کارگران برای چت یا جلسات، چه شما یا همکارانتان در دفتر هستید یا نه، مفید خواهد بود.

تیم های مایکروسافت مکان را تعیین می کنند

در آینده، کاربران تیم های مایکروسافت می توانند تنها با کلیک بر روی آواتار یا عکس نمایه، یک نمای کلی از وضعیت فعلی، محل کار و ساعات کاری مورد انتظار او دریافت کنند.

این ابزار همچنین زمان محلی آنها و شکاف تقویم موجود بعدی در Outlook را نمایش می دهد، امیدواریم رزرو یک جلسه برای همه کمتر دردسرساز شود.

در ورودی خود در نقشه راه مایکروسافت ۳۶۵ (در برگه جدید باز می شود) ، به روز رسانی در حال حاضر به عنوان "در حال توسعه" ذکر شده است، اما تاریخ شروع عرضه مورد انتظار آن در می ۲۰۲۵ است، به این معنی که کاربران ممکن است زمان زیادی برای انتظار نداشته باشند. .

پس از انتشار، مایکروسافت او میگوید این ویژگی برای کاربران اندروید، مک، iOS و دسکتاپ در دسترس خواهد بود - به این معنی که واقعاً نمی‌توان از جلسات آینده فرار کرد.

نظر - آیا راه گریزی نیست؟

این تا حدودی تعجب آور است که تیم های مایکروسافت برای معرفی چنین قابلیتی زمان زیادی را صرف کرده است، زیرا تنظیم مکان و ساعات کاری شما مدتی است که در Google Workspace وجود دارد.

به عنوان فردی که به طور منظم از هر دو سرویس برای اهداف کاری استفاده می کند، دانستن اینکه رئیس یا همکارانم دقیقاً کجا هستند بسیار مفید است - برای هیچ چیز جز اطمینان از اینکه پس زمینه تیم های مجازی من به درستی تنظیم شده است.

مایکروسافت در هفته‌های اخیر چندین حرکت بزرگ به سمت آینده کار از راه دور انجام داده است و چنین ابزاری با بهره‌وری و انعطاف‌پذیری گام دیگری به جلو برای کاربران ابزارهای همکاری آنلاین در همه جا است.

اما گاهی اوقات همه ما خواهان کمی آرامش هستیم، چه برای انجام برخی کارها، چه صرفاً برای فرار از رگبار اعلان‌ها و سر و صداهایی که زندگی کاری ما را آزار می‌دهد - پس امیدواریم که در نحوه عملکرد این ویژگی، آزادی عمل وجود داشته باشد. فقط باید صبر کنیم و ببینیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *