سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

خانه مستند فراخوان ارسال طرح داد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی خانه مستند، علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۵ مهر تا ١۵ آبان ماه طرح‌های خود را در سایت خانه مستند ثبت کنند. شرایط ارسال طرح: هر فرد برای ثبت طرح خود در سامانه باید در سایت خانه مستند حساب کاربری داشته باشد. مستندسازان به این نکته توجه کنند که هر فرد تنها می‌تواند یک طرح در سامانه ثبت کند. افراد برای تحلیل دقیق‌تر، نمونه کارهای قبلی خود به سایت خانه مستند ارائه دهند. برای ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی خانه مستند، علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۵ مهر تا ١۵ آبان ماه طرح‌های خود را در سایت خانه مستند ثبت کنند.

شرایط ارسال طرح: هر فرد برای ثبت طرح خود در سامانه باید در سایت خانه مستند حساب کاربری داشته باشد. مستندسازان به این نکته توجه کنند که هر فرد تنها می‌تواند یک طرح در سامانه ثبت کند. افراد برای تحلیل دقیق‌تر، نمونه کارهای قبلی خود به سایت خانه مستند ارائه دهند. برای ارائه آثار خود از دو شیوه می‌توانند اقدام کنند:

۱. اثر خود را در فضای ابری بارگذاری کرده و لینک آن را در محل مشخص شده در فرم ارسال طرح قرار دهند.

۲. در صورت نداشتن امکان بارگذاری اثر، آن را با فرمت mp۴ به آدرس خانه مستند ارسال کنند. افراد هنگام ارائه آثار، مشخصات خود و نام طرح ارسالی را درج کنند. افرادی که علاقه‌مند به ارسال و ثبت طرح خود در سایت خانه مستند هستند، باید در قسمت داستان و شیوه طرح خود را مانند یک اثر ساخته شده توضیح دهند.

برآوردها و اطلاعات طرح ارائه شده باید نزدیک به واقعیت باشد و همچنین در صورتی که پروپوزال ناقص تکمیل شود و یا قسمتی از آن حذف شود طرح ارسال شده تحلیل نخواهد شد. طرحی که از سوی هر فرد در سایت خانه مستند ثبت می‌شود نباید پیش از این به مرکز دیگری ارسال شده باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند از شنبه ۱۵ مهرماه طرح‌های خود را در سامانه ارسال طرح خانه مستند ثبت کنند.

۵۷۵۷