متن خبر

حمله به هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر فوتسال

حمله به هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر فوتسال

اخبارحمله به هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر فوتسال
شناسهٔ خبر: 109022 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، بازی رفت فینال لیگ برتر فوتسال عصر جمعه در سالن بدون تماشاگر پیروزی اصفهان برگزار شد که تیم مس سونگون در دیداری جذاب و نزدیک میزبان خود گیتی پسند را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست داد. با این نتیجه کار شاگردان علی افضل برای کسب عنوان قهرمانی لیگ بیست و یکم راحت‌تراستاما گیتی‌پسندی‌ها نیز که در بازی رفت اصغر حسن زاده را در ترکیب خود نداشتند امیدوارند با حضور کاپیتان تیم ملی، مس را در تبریز زمین‌گیر کرده و کار را به بازی سوم بکشانند.

نکته جالب در فینال این دوره رکوردیاستکه به تیم قهرمان خواهد رسید. در ادوار لیگ برتر تاکنون هیچ تیمی موفق به کسب سه عنوان قهرمانی نشده و هر کدام از دو تیم گیتی پسند و مس که جام قهرمانی را بالای سر ببرد از این حیث صاحب رکورد خواهد شد.

تیم‌های پیمان تهران، استقلال تهران، شن سای ساوه، تام ایران خودرو، شهید منصوری قرچک، فولاد ماهان اصفهان و تاسیسات دریایی تهران هم سابقه دو قهرمانی در لیگ برتر فوتسال را دارند که هیچ‌کدام از این تیم‌ها در فوتسال حضور ندارند.

گیتی پسند در لیگ‌های ۹۱ و ۹۵ و مس سونگون در لیگ‌های ۹۶ و ۹۷ قهرمان شده‌اند و حالا باید دید کدام‌یک از این دو تیم تاریخ‌سازی خواهدکرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو