اخبار

حساب جیمیل شما قرار است توسط تبلیغات آزاردهنده تری مورد هجوم قرار گیرد

به نظر می رسد گوگل با توجه به ده ها گزارش آنلاین و پست های رسانه های اجتماعی، تبلیغاتی را که به کاربران جیمیل نشان می دهد، افزایش می دهد.

در حالی که تبلیغات برای سال‌ها نقش مهمی در رابط جی‌میل ایفا کرده است و به افزایش درآمد کمک می‌کند و در نهایت سرویس ایمیل را رایگان نگه می‌دارد، تا کنون تشخیص محتوای تبلیغات از ایمیل‌های قانونی آسان بوده است.

اکنون به نظر می رسد گوگل تبلیغات را در وسط صندوق ورودی کاربران جاسازی می کند و تشخیص آنها را بسیار دشوارتر می کند.

تبلیغات در جیمیل

بسیاری از اسکرین شات ها علاوه بر تبلیغاتی که به طور خاص برای شبیه به ایمیل های معمولی طراحی شده اند، تبلیغات بسیار بزرگتر و تعاملی را با تصاویر و محتوای دیگر نشان می دهند.

فقدان مشخصی از اعلامیه تاکنون مشهود بوده است. حساب توییتر جیمیل (در برگه جدید باز می شود) حتی به یکی از کاربران گفته است که تبلیغات در وسط صندوق ورودی "به نظر خوب نیست".

به نظر می رسد این تغییرات به تدریج برای برخی از کاربران اعمال می شود و بسیاری دیگر هنوز شواهدی از سبک تبلیغات جدید را نمی بینند. کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند تغییرات را در تمام رابط های Gmail، از جمله برنامه تلفن همراه و دسترسی به وب، گزارش می دهند.

کاربران Gmail که ترجیح می دهند از یک کلاینت متفاوت مانند برنامه Mail در سخت افزار Apple یا Outlook استفاده کنند، کاملاً تحت تأثیر تبلیغات Gmail قرار نمی گیرند.

گوگل فوراً به درخواست TechRadar Pro برای تأیید تغییرات در طرح تبلیغات خود پاسخ نداد.

در اوایل سال جاری، این شرکت تغییرات دیگری در نحوه عملکرد تبلیغات ایجاد کرد، اگرچه این بار بر شفافیت تأثیر گذاشت. گوگل با ادعای اینکه هر روز 30 میلیون کاربر با منوی شفافیت تبلیغات خود تعامل دارند، مرکز شفافیت تبلیغات جدیدی راه اندازی کرد که به کاربران امکان می دهد مواردی مانند تبلیغاتی که قبلاً توسط یک شرکت اجرا شده است، مناطقی که آن تبلیغات را دریافت کرده اند، و سابقه دیگر از جمله موارد قبلی را تحلیل کنند. اجراهای همان تبلیغ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *