سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جی.جی. وات به عنوان «تحقیق» برنلی در میخانه می خزد

iimg2Fphoto2F20232F05092Fr1170587_1296x729_162D9.jpg
۹ مه ۲۰۲۳، ۰۸:۵۶ صبح ET جی جی وات، اسطوره NFL، پس از اینکه اخیراً به سرمایه گذار اقلیت در باشگاه فوتبال لیگ برتر تبدیل شده است، بیان کرد که به عنوان "تحقیق" در یک میخانه در برنلی شرکت کرده است. وات که پس از ۱۲ سال فعالیت حرفه ای NFL در ژانویه بازنشسته شد، هفته گذشته در کنار همسرش، کیلیا وات، هافبک سابق ایالات متحده ، سرمایه گذاری خود را در برنلی برنده عنوان قهرمانی اعلام کرد . - پخش جریانی ...

جی جی وات، اسطوره NFL، پس از اینکه اخیراً به سرمایه گذار اقلیت در باشگاه فوتبال لیگ برتر تبدیل شده است، بیان کرد که به عنوان "تحقیق" در یک میخانه در برنلی شرکت کرده است.

وات که پس از ۱۲ سال فعالیت حرفه ای NFL در ژانویه بازنشسته شد، هفته گذشته در کنار همسرش، کیلیا وات، هافبک سابق ایالات متحده ، سرمایه گذاری خود را در برنلی برنده عنوان قهرمانی اعلام کرد .

- پخش جریانی در ESPN+: لالیگا، بوندسلیگا، بیشتر (ایالات متحده)

این بازیکن ۳۴ ساله بیان کرد که قصد دارد پایگاه هواداران برنلی را درک کند و فاش کرد که با هوادارانش در شهر مشروب خورده است.

او روز سه‌شنبه به صبحانه بی‌بی‌سی گفت: «من آموخته‌ام که تاریخ، سنت و حامیان، همه چیز در مورد احترام و تکریم آن است. شما هرگز نمی خواهید وارد شوید و تلاش کنید و کاری انجام دهید که با شخصیت باشگاه مطابقت ندارد و آنچه ما در تلاشیم انجام دهیم این است که به مردم نشان دهیم برنلی واقعی چیست.

من دیروز در راه رفتن به استادیوم در میخانه کرال انجام دادم، پس از رویال دایچ شروع کردم، راهم را تا Vintage Clarets و تمام مسیرم را تا Turf Moor ادامه دادم. فقط با شناخت هواداران، می‌خواهم اعتماد آنها را جلب کنم. با نشان دادن اینکه چقدر اهمیت می دهیم و چقدر پرشور هستیم.

"این یک تحقیق است، من در حال انجام تحقیقات و مقدار زیادی از گینس در طول مسیر هستم. اما آشنایی با آنها در سطح شخصی بسیار سرگرم کننده و واقعا خوب بود، و امیدوارم آنها نیز ما را بشناسند."

وات در آخرین بازی فصل برنلی در روز دوشنبه شرکت کرد، زمانی که آنها پس از پیروزی ۳-۰ مقابل کاردیف سیتی در تورف مور، عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

او گفت: صعود و سقوط، اوج و فرودها، عواقب باورنکردنی است، پس ما مدت زیادی است که به دنبال یک باشگاه بوده ایم. ما می‌دانستیم که به محض اینکه فرصت مناسب را پیدا کردیم، می‌خواهیم آل این بازی کنیم، پس وقت خود را صرف کردیم. برنلی تک‌تک باکس‌ها را تحلیل کرد. »

هفته گذشته، وات به ESPN "Get Up" بیان کرد که صحبت کردن با مالک Wrexham، رایان رینولدز، الهام بخش او برای همکاری با برنلی شد.

خبرکاو