اخبار, فناوری, گوشی

جعبه پرنده نتفلیکس در حال دریافت پیش درآمد است و این تریلر است.

نتفلیکس به تازگی تریلری را برای پیش درآمد/اسپین آف فیلم موفق خود Bird Box با عنوان Bird Box Barcelona منتشر کرد . به نظر می رسد در مورد اولین انتشار… خوب، من به خاطر کسانی که آن را ندیده اند در مورد افشاگری های فیلم اول زیاد وارد جزئیات نمی شوم، اما اجازه دهید بگوییم که وقتی مردم شروع می کنند، هرج و مرج به وجود می آید. آسیب زدن به خود بعد از دیدن چیزی .

همانطور که ممکن است حدس بزنید، فیلم در اسپانیا می گذرد، و واضح است که موفقیت در آخرالزمان سریع خواهد بود. تریلر با یک مجری اخبار تلویزیونی شروع می شود که به سرعت هشدار می دهد "قربانیان روان پریشی مرزی هستند" و "از تماس بصری خودداری کنید". زمان زیادی از تریلر نمی گذرد، ما به سرعت می بینیم که مردم چشم بندهای کثیفی را که در فیلم اصلی بسیار نمادین شده بود می پوشند.

این فیلم در ۱۴ جولای از نتفلیکس در سراسر جهان پخش خواهد شد.

ما در فیلم اول شاهد فلاش بک هایی به روزهای اولیه آخرالزمان بودیم، اما در اینجا به نظر می رسد که واقعاً در فروپاشی جامعه خورش می کنیم، پس برای طرفداران ترورهای هیجانی/ وجودی باید سرگرم کننده باشد.

مطمئناً به نظر می‌رسد که Bird Box بارسلونا برخی از همان تصاویر استفاده شده در جعبه پرندگان را منعکس می‌کند، از جمله زنی که سر خود را به در می‌کوبد، علاوه بر این که چشم‌بندهای موقتی بازگشته است.

یکی از عناصری که گمان می‌کنم برنمی‌گردد ساندرا بولاک است که در فیلم‌های قبلی بازی کرده است او در تریلر نیست، و شما باید فرض کنید که نتفلیکس آن را برای خودش نگه نمی‌دارد اگر بخواهد یک ستاره سینما در آنجا داشته باشد. نه اینکه به هر حال حضور او در فضای اسپانیایی منطقی باشد.

Bird Box تصویر ثابت بارسلونا <a href= که ماریو کاساس را ترسناک نشان می دهد" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-320-80.png 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-480-80.png 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-650-80.png 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-970-80.png 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-1024-80.png 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg-1200-80.png 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg.png" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/KNwtuo8vAeyycdmMp6EvRg.png">

ماریو کاساس در نقش سباستین بازی می کند. (اعتبار تصویر: نتفلیکس)

Bird Box Barcelona توسط دیوید و الکس پاستور نوشته و کارگردانی شده است که پیش از این در فیلم The Occupant با نتفلیکس کار کرده اند و فیلم خود/کمتر رایان رینولدز را به کارگردانی تارسم سینگ نوشته است. جورجینا کمپبل ( بربر و آینه سیاه )، ماریو کاساس ( از خط عبور کنید ) و دیگو کالبا ( بابل ) در این فیلم بازی می‌کنند.

آیا در بین بهترین فیلم های نتفلیکس سال قرار می گیرد؟ در ۱۴ ژوئیه متوجه این موضوع خواهیم شد. در این مدت، فیلم‌های جدید نتفلیکس را تماشا کنید تا از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *