سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جزییات نشست‌های تخصصی «بر سینمای ایران چه گذشت» اعلام شد/ واکاوی سینمای دهه ۶۰ ایران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی پروژه، پوستر سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که به همت سازمان سینمایی سوره و به میزبانی امیر قادری برگزار می‌شود، منتشر شد. همزمان با انتشار پوستر، جزییات اولین هفته از این رویداد که ۳ تا ۶ مهرماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ در پردیس سینمایی آزادی برپا می‌شود، اعلام شد.در سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که با هدف واکاوی شیوه شکل‌گیری و مدیریت ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی پروژه، پوستر سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که به همت سازمان سینمایی سوره و به میزبانی امیر قادری برگزار می‌شود، منتشر شد.

همزمان با انتشار پوستر، جزییات اولین هفته از این رویداد که ۳ تا ۶ مهرماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ در پردیس سینمایی آزادی برپا می‌شود، اعلام شد.

در سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که با هدف واکاوی شیوه شکل‌گیری و مدیریت سینمای ایران پس از انقلاب برگزار می‌شود، فریدون جیرانی به عنوان کارشناس ثابت برنامه حضور دارد و هر شب با پخش یک قسمت از مستند «بر سینمای ایران چه گذشت» به کارگردانی شهرام میراب‌اقدم، تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره، میزگردی با حضور سینماگران شاخص پیشکسوت و مدیران ادوار مختلف سینمای ایران برگزار می‌شود.

بدین ترتیب در اولین شب از برگزاری این رویداد، دوشنبه ۳ مهرماه، سیدضیا هاشمی، مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی مهمان این برنامه هستند.

در دومین شب، سه‌شنبه ۴ مهرماه، مسعود شاهی، سیدمحمد حسینی و هوشنگ گلمکانی در این نشست حاضر می‌شوند.

چهارشنبه ۵ مهرماه همزمان با سومین شب این رویداد، ابوالحسن داوودی، محمدرضا شفاه و هارون یشایائی میزبان مخاطبان خواهند بود.

در آخرین شب برگزاری این رویداد یعنی پنجشنبه ۶ مهرماه، سیدضیا هاشمی، سجاد نوروزی و مجید اسماعیلی به عنوان مهمانان میزگرد معرفی شدند.

در اولین دوره این رویداد ۴ قسمت از مجموعه مستند «بر سینمای ایران چه گذشت» به نمایش درمی‌آید و به طور مشخص به واکاوی تاریخ سینمای ایران از سال‌ ۵۶ تا ۶۶ می‌پردازد.

حضور برای عموم در سلسله نشست‌های تخصصی «بر سینمای ایران چه گذشت» آزاد است.

۵۷۵۷