سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جزئیات مربوط به طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی

طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی ایران خودرو مخصوص بخش دوم مشتریان با اولویت پاییز ۱۴۰۲ است. این دسته افراد در صورت تمایل می‌توانند به جای پارس سفارشی با موتور XU7P، عملیات تکمیل وجه را برای مدل عادی خودروی پارس انجام دهند. شرکت در طرح تبدیل پارس سفارشی به پارس معمولی و انجام عملیات تکمیل وجه تنها در ۷ روز امکان‌پذیر است. پارس معمولی نیز به موتور XU7P مجهز بوده و به عنوان مدل ۱۴۰۲ پلاک گذاری می‌شود. این خودروی ...

طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی ایران خودرو مخصوص بخش دوم مشتریان با اولویت پاییز ۱۴۰۲ است. این دسته افراد در صورت تمایل می‌توانند به جای پارس سفارشی با موتور XU7P، عملیات تکمیل وجه را برای مدل عادی خودروی پارس انجام دهند.

شرکت در طرح تبدیل پارس سفارشی به پارس معمولی و انجام عملیات تکمیل وجه تنها در ۷ روز امکان‌پذیر است. پارس معمولی نیز به موتور XU7P مجهز بوده و به عنوان مدل ۱۴۰۲ پلاک گذاری می‌شود. این خودروی سواری با رنگ سفید عرضه، و موعد تحویل آن ۹۰ روز کاری اعلام شده است.

بد نیست بدانید پژو پارس سفارشی و معمولی مجهز به موتور XU7P به غیر از اضافه شدن امکاناتی به کابین، همچون سنسور نور و باران، سیستم پایش فشار باد لاستیک‌ها و ...،. به تفاوت چندان خاصی با یکدیگر ندارند. و اما برای آن دسته از مشتریانی که مایل به تعویض خودرو نیستند، شرایط دریافت خودروی ثبت نامی متعاقبا اعلام خواهد شد. جزئیات مربوط به طرح تبدیل پارس سفارشی به مدل معمولی در جدول زیر ارائه شده است.

خودرو ثبت نامی خودرو جایگزین برنامه فروش موعد تحویل قیمت
پارس سفارشی با موتور XU7P پارس معمولی با موتور XU7P (با کد کلاس ۳۵۱۰۶) ۱۰۶۴۰۸ ۹۰ روزه ۲۹۴.۱۳۳.۲۰۰ تومان