سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جدیدترین کامپیوتر کوچک لنوو یک هیولای مطلق است

ihnaa.png
JHVEPhoto/Shutterstock.com رایانه های شخصی کوچک عالی هستند، اما برای کوچک نگه داشتن اندازه، اغلب باید مصالحه کرد. با این حال، اگر به عملکرد عالی در یک بسته کوچک نیاز دارید، ممکن است نیازی نباشد که بیشتر از جدیدترین رایانه شخصی کوچک لنوو نگاه کنید. لنوو جدیدترین رایانه شخصی کوچک خود را با نام مناسب Lenovo ThinkStation P3 Tiny در کنار سایر ThinkStationهای جدید معرفی کرده است. علیرغم ردپای نازکی که دارد، می‌تواند تا یک پردازنده دسکتاپ Intel Core ...
لوگوی لنوو روی یک ساختمان
JHVEPhoto/Shutterstock.com

رایانه های شخصی کوچک عالی هستند، اما برای کوچک نگه داشتن اندازه، اغلب باید مصالحه کرد. با این حال، اگر به عملکرد عالی در یک بسته کوچک نیاز دارید، ممکن است نیازی نباشد که بیشتر از جدیدترین رایانه شخصی کوچک لنوو نگاه کنید.

لنوو جدیدترین رایانه شخصی کوچک خود را با نام مناسب Lenovo ThinkStation P3 Tiny در کنار سایر ThinkStationهای جدید معرفی کرده است. علیرغم ردپای نازکی که دارد، می‌تواند تا یک پردازنده دسکتاپ Intel Core i9-13900 را بسازد، چیزی که به ندرت در رایانه‌ای به این کوچکی دیده می‌شود – معمولاً ما با پردازنده‌های بسیار کوچک‌تر و کارآمدتر، معمولاً آن‌هایی که می‌بینیم سر و کار داریم. روی لپ تاپ ها علاوه بر این، می‌توانید تا یک پردازنده گرافیکی NVIDIA T1000، یک پردازنده گرافیکی حرفه‌ای که با حداکثر ۸ گیگابایت حافظه GDDR6 و ۸۹۶ هسته CUDA عرضه می‌شود، دریافت کنید.

Lenovo ThinkStation P3 در جلو و عقب
لنوو

از نظر قابلیت ارتقا، می‌توانید تا ۳۲ گیگابایت رم DDR5-4800 SODIMM قرار دهید و همچنین می‌توانید تا ۴ ترابایت فضای ذخیره‌سازی m.2 به لطف اضافه شدن دو اسلات m.2 قرار دهید. این دستگاه به تعداد زیادی اتصالات جلو و عقب مجهز است، علاوه بر این، البته از Wi-Fi 6E و بلوتوث ۵.۱ پشتیبانی می کند. این به همان خوبی است که یک کامپیوتر کوچک می تواند داشته باشد.

اواخر این ماه در دسترس خواهد بود. ما هیچ جزئیاتی در مورد قیمت نداریم، اما باید در فروشگاه آنلاین Lenovo ظاهر شود.

منبع: لنوو
از طریق: WCCFTech

خبرکاو