سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

جایی که سلامت روده با افزایش رشد با بن گودوین از Olipop روبرو می شود

به Found بازگردید، جایی که داستان های پشت سر استارت آپ ها را دریافت می کنیم. این هفته به Becca و Dom، بن گودوین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Olipop، یک استارتاپ نوشابه که پاپ کم قند با پروبیوتیک ها تولید می کند، ملحق می شوند. گودوین پس از کار در کامبوچا و کشف تأثیرات مثبت توجه به سلامت میکروبیوم در مورد حمله خود به فضای نوشابه صحبت کرد. گودوین همچنین در مورد:دیگر اخباربسیاری ...

به Found بازگردید، جایی که داستان های پشت سر استارت آپ ها را دریافت می کنیم.

این هفته به Becca و Dom، بن گودوین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Olipop، یک استارتاپ نوشابه که پاپ کم قند با پروبیوتیک ها تولید می کند، ملحق می شوند. گودوین پس از کار در کامبوچا و کشف تأثیرات مثبت توجه به سلامت میکروبیوم در مورد حمله خود به فضای نوشابه صحبت کرد. گودوین همچنین در مورد:

چگونه او تعادل خود را با مدیر عامل بودن و همچنان فرموله کردن تمام طعم های جدید Olipop حفظ می کند

چیزی شبیه به جمع آوری کمک مالی برای یک دسته مصرف کننده پرخطرتر و بسیار اشباع شده مانند نوشیدنی ها بوده است

رشد شرکت و اینکه چگونه توانسته است نفوذ قابل توجهی را در فروشگاه های خرده فروشی تضمین کند

در ادامه، Dom و Becca کمی در مورد استراتژی بازاریابی شرکت صحبت می کنند که به شدت بر نوستالژی تکیه دارد. آنها همچنین در مورد سؤالاتی صحبت می کنند که آرزو می کردند بیشتر به آنها بپردازند، مانند اینکه فرآیند واجد شرایط بودن Olipop برای بازپرداخت Medicare چگونه بود. به علاوه، آنها در مورد رابطه خود - و عدم وجود آن - به طور کلی با دسته نوشابه صحبت می کنند.

برای شنیدن داستان های بیشتر از بنیانگذاران هر هفته در Found مشترک شوید.

با ما در ارتباط باشید:

    در توییتر

    در اینستاگرام

    از طریق ایمیل: found@techcrunch.com

خبرکاو