متن خبر

جاوید: از بازی در لیگ ایران پشیمان نیستم/ افتخار می‌کنم به رکورد شمسایی رسیدم

جاوید: از بازی در لیگ ایران پشیمان نیستم/ افتخار می‌کنم به رکورد شمسایی رسیدم

اخبارجاوید: از بازی در لیگ ایران پشیمان نیستم/ افتخار می‌کنم به رکورد شمسایی رسیدم
شناسهٔ خبر: 110807 -
خبرکاو:

مهدی جاوید، آقای گل لیگ برتر فوتسال که همراه با تیم مس سونگون قهرمان این رقابت‌ها هم شد در بیان کرد ‌وگو با ایسنا در مورد این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بیان کرد : این فصل هم مثل فصل گذشته دو تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان با سایر مدعیان فاصله‌ داشتند و هر چند تیم‌هایی مثل فرش آرای مشهد یا سن ایچ ساوه سعی کردند خودشان را به این دو تیم نزدیک کنند اما پیش‌بینی‌ها درست بود و این دو تیم به فینال رسیدند و در دو بازی فینال این تیم مس بود که کم اشتباه‌تر ظاهر شد و توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

او که سال قبل در تیم گیتی پسند توپ می‌زد و در فینال به مس باخت در مورد تفاوت فصل گذشته و این فصل بیان کرد : در فصل قبل گیتی‌پسند تمامی رکوردها را از آن خود کرده بود و فاصله امتیازی زیادی با مس هم داشت اما در پنج شش دقیقه پایانی بازی در اصفهان اتفاقاتی افتاد که گیتی‌پسند بازی برده را باخت و نتوانست قهرمان شود. امسال اما تمام رکوردها به مس رسید و توانست قهرمانی را هم از آن خود کند.

آقای گل لیگ برتر فوتسال در مورد کسب این عنوان برای چهارمین فصل پیاپی و رسیدن به رکورد وحید شمسایی بیان کرد : اتفاق خوبی است که در کنار قهرمانی توانستم آقای گلی را هم کسب کنم. یک‌بار دیگر هم طعم این اتفاق را در گیتی‌پسند چشیده بودم. وحید شمسایی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتسال ما و الگوی بسیاری از بازیکنان است و افتخار بزرگی است که به رکورد شمسایی رسیدم. زمانی که در تاسیسات دریایی شاگرد ایشان بودم مشوق من در آقای گلی بودند و همان فصل هم آقای گل شدم.

جاوید در مورد اتفاقات حاشیه‌ای بازی فینال لیگ برتر فوتسال تصریح کرد: کسانی که این اتفاقات را از نزدیک دیدند می‌توانند نظر بدهند. من در رختکن بودم و متوجه درگیری‌ها نشدم اما دیدم که نیروی انتظامی در حال مداخله است ولی اصل ماجرا را نمی‌دانم.

این بازیکن در مورد حذف پلی‌آف از فصل آینده لیگ برتر فوتسال تاکید کرد: پلی‌آف خوبی‌هایی داشت اما مسوولان در دو سال برگزاری آن نتوانستند عدالت را رعایت کنند و به نظرم در حق تیم صدرنشین در هر دو دوره اجحاف شد. فصل قبل هیچ پوئنی برای گیتی‌پسند در نظر نگرفتند و بازی برگشت را باخت و قهرمان نشد و این فصل هم مس سونگون شرایط ویژه‌ای نداشت و حتی تا آستانه شکست هم پیش رفتیم. در همه جای دنیا برای تیم صدرنشین امتیازات ویژه‌ای قائلند اما این سبک فینال را از خودشان اختراع کردند. پلی‎‌آف برای میانه جدولی‌ها هم خوب بود و حرف و حدیث‌هایی که در مورد تبانی می‌شد را هم شاهد نبودیم. روی هم رفته فکر می‌کنم مسوولان نتوانستند به خوبی پلی‌آف را اجرا کنند  و برداشتن آن در مجموع اتفاق خوبی است.

وی که در برهه‌ای با آرش جابری، سرپرست سازمان لیگ فوتسال به مشکل خورده بود درباره انتقاداتی که از او داشت بیان کرد : انتقادات من شخصی نبود و بهتر بود که ایشان می‌پذیرفت. انتقاداتم به پلی‌آف حرف شخصی من نیست و حرف تمام دنیاست و معتقدم با این شیوه عدالت رعایت نمی‌شود. البته به جابری برای برگزاری لیگ خسته نباشید بیان کرد ه و از او تشکر می‌کنم.

این ملی پوش فوتسال ایران در مورد این که احتمال دارد برای فصل آینده لژیونر شود، بیان کرد : لیگ ایران جزو پنج لیگ برتر دنیاست و از لحاظ فنی شرایط خوبی دارد. اگر برای من پول مهم بود به پیشنهاداتی که از لیگ‌های سطح پایین داشتم جواب می‌دادم اما با وجودی که این سال‌ها از لحاظ مالی ضرر کردم اما فوتسال و آمادگی فنی خودم برایم مهم‌تر بوده و به همین خاطر در ایران ماندم و اصلا پشیمان نیستم. البته زمستان سال قبل پیشنهادی از لوانته اسپانیا داشتم که به خاطر شرایط مس در لیگ برتر ماندم و فکر می‌کنم به خاطر سن و سالم دیگر این پیشنهاد به من داده نشود. من بازی در اسپانیا را سطح بالا می‌دانم ولی شاید برای مقطع کوتاهی یار کمکی به تیم‌های دیگری هم بروم.

جاوید در مورد ماندن یا جدایی‌اش از مس سونگون بیان کرد : هنوز زود است در این باره تصمیم بگیرم. دو پیشنهاد خارجی دارم که احتمال پاسخ مثبت به آن کم است ضمن این که مدیریت مس به تمامی تعهدات خود عمل کردند و شرایط خوبی داشتم.

این بازیکن تیم ملی در پایان بیان کرد ‌وگوی خود با ایسنا در مورد وضعیت تیم ملی تصریح کرد: هنوز تاریخ دقیق فوتسال قهرمانی آسیا مشخص نشده است اما ما کار سختی در این دوره داریم. ژاپن تیم بسیار خوبی دارد که شاکله اصلی آن را ناگویا ژاپن تشکیل می‌دهد و سایر تیم‌ها هم چون انتخابی جام جهانی هست با انگیزه وارد مسابقات می‌شوند. امیدوارم اردوهای با کیفیت و با امکانات خوب برگزار شود تا ملی پوشان با آمادگی وارد مسابقات شوند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو