سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تک‌تاک اپیزود ۷۵؛ اینفلوئنسرهای خارجی به ایران می‌آیند

در اپیزود ۷۵ از برنامه هفتگی تک‌تاک از حضور ۲۰ اینفلوئنسر خارجی در ایران صحبت می‌کنیم که هدف آن‌ها تولید محتوا برای نشان‌دادن آپشن های خوب کشور به دنی است. این افراد از کشورهای مالزی، برزیل و حتی آمریکا انتخاب شده‌اند و تأثیرات زیادی بر جامعه مخاطبین خود دارند. در بخش اخبار خارجی نیز از رندرهای جدید آیفون ۱۶ صحبت می‌کنیم که ظاهری شبیه به آیفون ایکس دارد. به‌نظر می‌رسد اپل درزمینه طراحی عقب‌گرد خواهد ...

در اپیزود ۷۵ از برنامه هفتگی تک‌تاک از حضور ۲۰ اینفلوئنسر خارجی در ایران صحبت می‌کنیم که هدف آن‌ها تولید محتوا برای نشان‌دادن آپشن های خوب کشور به دنی است. این افراد از کشورهای مالزی، برزیل و حتی آمریکا انتخاب شده‌اند و تأثیرات زیادی بر جامعه مخاطبین خود دارند. در بخش اخبار خارجی نیز از رندرهای جدید آیفون ۱۶ صحبت می‌کنیم که ظاهری شبیه به آیفون ایکس دارد. به‌نظر می‌رسد اپل درزمینه طراحی عقب‌گرد خواهد داشت.

تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو

همچنین گوگل از برنامه جمینای برای گوشی‌های اندروید رونمایی کرد که به‌سادگی می‌توانید آن را از پلی استور دانلود کرده و با ابزار تغییردهنده آی‌پی به کشور آمریکا، از آپشن های این چت‌بات هوشمند استفاده کنید. اپلیکیشن این هفته نیز به همین موضوع اختصاص داده شده که در ویدیوی بالا لینک دانلود آن قرار گرفته است.

خبرکاو