سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تک‌تاک اپیزود ۷۴؛ صفحات اینستاگرامی با تعداد فالوور بالا مشمول مالیات می‌شوند

در اپیزود ۷۴ از برنامه هفتگی تک‌تاک به‌سراغ صحبت‌های وزیر اقتصاد رفتم که او میگوید اگر پیج‌ها بالای ۵۰۰ هزار فالوور دارند، باید از محل درآمد‌های خود مالیات بپردازند. این درحالی است که همین چند روز پیش دور جدید تسهیلات دولت برای استفاده از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی بومی آغاز شد. تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو [embedded content] تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتوبیشتر بخوانیدمهلت یک ماهه برای متقاضیان نهضت ملی مسکندیگر اخبارنسخه اصلی گوگل کروم و فایرفاکس در اروپا به آیفون می‌آیند در بخش اخبار خارجی ...

در اپیزود ۷۴ از برنامه هفتگی تک‌تاک به‌سراغ صحبت‌های وزیر اقتصاد رفتم که او میگوید اگر پیج‌ها بالای ۵۰۰ هزار فالوور دارند، باید از محل درآمد‌های خود مالیات بپردازند. این درحالی است که همین چند روز پیش دور جدید تسهیلات دولت برای استفاده از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی بومی آغاز شد.

تماشای ویدیو در یوتوب دیجیاتو

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو

در بخش اخبار خارجی نیز با پایان کار برند نوکیا طرف هستیم که بنابر گفته‌های کمپانی HMD Global، این شرکت ازاین‌به‌بعد گوشی‌های هوشمند خود را با برند HMD روانه بازار می‌کند و عملاً نوکیا برای همیشه از صحنه روزگار محو خواهد شد.

تک‌تاک اپیزود ۷۴

درنهایت اپلیکیشن هفته را نیز به مرورگر آرک اختصاص دادم که وب‌سایت‌ها را به اپلیکیشن تبدیل می‌کند تا با هر بار خارج‌شدن از وب‌سایت، نیاز نباشد که دوباره کل صفحه‌ها را بارگذاری کنید. با این قسمت از تک‌تاک همراه شوید.

خبرکاو