سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

توییتر در حال بررسی طرح راستی‌آزمایی سازمانی ارزان‌تری است

twitter-verified-blue-gold.jpg
توییتر در حال فکر کردن به یک برنامه تأیید سازمانی است که ماهیانه 1000 دلار هزینه ندارد. در آخر هفته، ایلان ماسک در توییتر بيان کرد که این شرکت در حال کار بر روی یک طرح ارزان‌تر برای کسب‌وکارهای کوچک است، اما جزئیاتی در مورد هزینه آن ارائه ن کرد. مالک توییتر بيان کرد که این شرکت در حال کشف یک فرآیند جدید ورود به سیستم است تا اطمینان حاصل کند که ...

توییتر در حال فکر کردن به یک برنامه تأیید سازمانی است که ماهیانه 1000 دلار هزینه ندارد. در آخر هفته، ایلان ماسک در توییتر بيان کرد که این شرکت در حال کار بر روی یک طرح ارزان‌تر برای کسب‌وکارهای کوچک است، اما جزئیاتی در مورد هزینه آن ارائه ن کرد.

مالک توییتر بيان کرد که این شرکت در حال کشف یک فرآیند جدید ورود به سیستم است تا اطمینان حاصل کند که سازمان‌هایی که درخواست تأیید می‌کنند در فعالیت‌های کلاهبرداری دخیل نیستند.

در حال حاضر، برندها باید 1000 دلار در ماه برای تأیید هزینه کنند تا یک علامت طلایی به همراه 50 دلار در ماه برای هر حساب وابسته دریافت کنند. برای سازمان های کوچکتر، این مبلغ ممکن است صرفاً برای حفظ حضور خود در توییتر هزینه قابل توجهی باشد.

مثل همیشه ماسک هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه این طرح، نوع شرکت‌هایی که ممکن است واجد شرایط آن باشند، یا اینکه توییتر چه زمانی برنامه‌ریزی می‌کند تا سطح جدید را راه‌اندازی کند، ارائه ن کرد.

این شبکه اجتماعی مدتی است که برای تایید پولی تلاش می کند. به خصوص، پس از حذف چک مارک های قدیمی در ماه گذشته، که باعث شد بسیاری از سازمان ها وضعیت تأیید خود را از دست بدهند.

در همان زمان، توییتر شروع به ارسال ایمیل به حساب‌های مختلف کرد مبنی بر اینکه برای تبلیغ در پلتفرم باید در توییتر آبی یا طرح تأیید سازمانی مشترک شوند.

از 21 آوریل، حساب @ شما باید دارای یک علامت تأیید شده باشد یا در Twitter Blue یا Verified Organizations مشترک شوید تا به اجرای تبلیغات در توییتر ادامه دهید. این شرکت در ایمیلی گفت: حساب‌های تجاری که بیش از 1000 دلار در ماه هزینه می‌کنند، در حال حاضر دارای چک‌های طلایی هستند یا به زودی خواهند داشت، و در حال حاضر از دسترسی به تبلیغات بدون وقفه لذت خواهند برد.

با این حال، تأیید سازمان به توییتر محدود نمی شود. هفته گذشته، جی‌میل تیک‌های تأییدشده آبی را راه‌اندازی کرد تا مطمئن شود نام تجاری که به کاربران ایمیل ارسال می‌کند معتبر است.

خبرکاو

منبع