متن خبر

توضیح صحنه‌های پس از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania

توضیح صحنه‌های پس از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania

اخبارتوضیح صحنه‌های پس از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania
شناسهٔ خبر: 267560 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

اسپویل های کاملی برای Ant-Man and the Wasp: Quantumania دنبال می شود.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania وارد سینماها شد - و دنیای سینمایی مارول (MCU) بعید است که هرگز شبیه به آن باشد. نه تنها قلمرو کوانتومی یک دنیای کاملاً جدید برای شخصیت‌های ما برای کشف است، بلکه Kang the Conqueror - تهدید بعدی MCU در سطح Thanos - به طور رسمی در حال بازی است.

می‌توانید نقد کامل Ant-Man and the Wasp: Quantumani را برای برداشتی غیر اسپویل از فیلم بخوانید. با این حال، اگر قبلاً فیلم فاز 5 مارول را دیده‌اید، یا می‌خواهید خود را با جزئیات صحنه پس از پخش فیلم لوس کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

این آخرین هشدار شماست: اسپویلرهای اصلی Ant-Man 3 دنبال می شوند.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در قسمت میانی فیلم توضیح داد - شورای کانگ چیست؟

کانگ در حالی <a href= که دو پرتو آبی آبی را در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania رها می کند، فریاد می زند." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Xw2HvrBaKuRhri8k7rJAhF.jpg">

آیا کانگ فاتح مرده یا نه؟ (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

در پایان این فیلم ابرقهرمانی، کانگ تبعیدی مرده فرض می‌شود. او در هسته صندلی زمان خود مکیده شد، که ظاهراً توسط یک چهره در سایه تأیید می شود که به طرز شومی می گوید "تبعید مرده است".

مشخص شده است که این چهره جاناتان میجرز است که به عنوان یکی دیگر از انواع کانگ لباس پوشیده و متفاوت عمل می کند. به نظر می‌رسد که کلاه بلند و لباس‌های بزرگ او (حداقل از نگاه گذرا ما به آن) اشاره‌ای به Immortus است، که به طور سنتی قدیمی‌ترین و قدرتمندترین انواع کانگ است.

او دوباره با جاناتان میجرز - تعجب، غافلگیر - صحبت می کند که لباس سر مصری باستانی پوشیده است. در کمیک ها، کانگ برای مدتی به عنوان فرعون راما توت بر مصر حکومت می کند، و به نظر می رسد که این نقش به گونه دیگری از کانگ داده شده است و دوباره به عنوان دست راست Immortus تصور می شود.

این همش نیست. نوع سوم کانگ، کچل و پوشیده از زره های آینده نگر، به این دو می پیوندد که در مورد یک حمله صحبت می کنند. این اولین باری نیست که ما این کلمه را می شنویم: توضیح داده شده در Doctor Strange در Multiverse of Madness ، هجوم چیزی است که هنگام برخورد جهان ها اتفاق می افتد و در نهایت یکی از آن جهان ها نابود می شود.

راما توت از ایمورتوس می پرسد: "به چند نفر از ما زنگ زدی؟" که ایمورتوس پاسخ می دهد: «همه ما». آن‌ها به داخل کولوسئوم بزرگی می‌روند، که در آن جمعیتی از انواع کانگ که تشویق می‌کنند، دستگاه‌های انتقال از راه دور ظاهر می‌شوند، کمی شبیه درهایی که TVA در فصل 1 Loki استفاده می‌کند. صدها، شاید هزاران مورد وجود دارد که همگی در انواع مختلف متفاوت عمل می‌کنند. لباس های کلاسیک شرور این شورای کانگ است که قبلاً در فیلم به آن اشاره شد، زمانی که کانگ (این موضوع در حال گیج‌کننده شدن است، پس از این به بعد او را پرایم کانگ می‌نامیم) درباره آمدن "من... خیلی از من" هشدار داد. به نظر می رسد گونه ای که ما فرض می کنیم Immortus است، آن شورا را رهبری می کند.

کانگ نقابدار در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania <a href= به اسکات لانگ خارج از صفحه نمایش خیره می شود." class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/FqkuLhbtFqCT8SSXstNHeZ.jpg">

چند کانگ را در استینگر وسط اعتبار دیدید؟ (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

مطمئناً می‌توان بيان کرد که این گونه‌های کانگ قرار است جنگی چندجانبه ایجاد کنند، که مطمئناً طرح اصلی Avengers: The Kang Dynasty را تشکیل می‌دهد و در Avengers: Secret Wars حل خواهد شد، که هر دو بخشی از فاز 6 مارول هستند.

درست مانند کمیک‌های Secret Wars، این احتمالاً به ادغام برخی از آن جهان‌ها، از طریق Incursions که قبلاً ذکر شد، ختم می‌شود تا یک Earth Prime واحد ایجاد شود. مشکل داستان‌های چندجهانی این است که وقتی از سوراخ خرگوش خیلی دور می‌روید، هیچ خطری برای قهرمانان وجود ندارد: هر چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد در جایی اتفاق می‌افتد. منطقی است که Secret Wars به ​​دنبال بازگرداندن MCU اصلی پس از پایان همه جنجال‌های واقعیت جایگزین باشد.

در پایان بیشتر فیلم‌های MCU، افسانه‌ای در امتداد خط‌های «مرد مورچه‌ای و زنبور (یا هر کسی که قهرمان فیلم ممکن است باشد) بازخواهد گشت» وجود دارد که نشان می‌دهد داستان آن‌ها تمام نشده است. با این حال، این بار متن سفید به جای آن عبارت «کانگ بازخواهد گشت».

همانطور که در تحلیل ما ذکر شد، این بیشتر فیلم کانگ است تا فیلم اسکات و هوپ، و مارول تمام تلاش خود را می کند تا مخاطبانش را برای سلسله کانگ در سال 2025 هیجان زده کند و با پیشگویی از استاد زمان به عنوان یک تهدید واقعی برای دنیای چندگانه مارول. .

توضیح صحنه پس از فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania - مستر تایملی

لوکی تام هیدلستون در قسمت دوم لوکی <a href= به سیلوی خارج از صفحه نمایش خیره می شود" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/nYwTkmZfHVkHqPkGdVG3ue.jpg">

بله، در مورد آن استینگر فینال فصل 1 لوکی، آرم، لوکی... (اعتبار تصویر: دیزنی پلاس/ استودیو مارول)

در صحنه پس از فیلم Ant-Man 3 ، کانگ دوباره با لباس اواخر دهه 1800 ظاهر شد و در تئاتری به سبک وودویل در نقش «مستر تایملی» روی صحنه رفت. او در یک مونولوگ بسیار شبیه به اچ جی ولز در مورد تدابیر زمانی جدید خود با جمعیتی پرجمعیت صحبت می کند. در میان مخاطبان، لوکی تام هیدلستون و موبیوس اوون ویلسون حضور دارند که این فیلم را به خوبی با فصل دوم لوکی پیوند می‌دهند که اواخر امسال در دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

اگرچه موبیوس با ناباوری می پرسد "این پسری است که شما نگران او هستید؟" به لوکی، خدای بدبختی قبلاً با یک نوع کانگ، با نام مستعار او که باقی می‌ماند، در فینال فصل اول لوکی ملاقات کرده و تهدیدی که او ایجاد می‌کند را درک می‌کند. این صحنه در کجای جدول زمانی لوکی جای می گیرد؟ طرفداران MCU باید فصل 2 را تنظیم کنند تا متوجه شوند.

برای پوشش بیشتر مبتنی بر مارول، ببینید ما Ant-Man and the Wasp: Quantumania را در بهترین راهنمای فیلم‌های مارول در کجا رتبه‌بندی کردیم. علاوه بر این، نحوه تماشای فیلم‌های مارول را به ترتیب بیاموزید یا یاد بگیرید که چه زمانی Ant-Man 3 در دیزنی پلاس فرود می‌آید.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است