متن خبر

توسعه دهندگان بازسازی Resident Evil 4 به بازگشت یک کنترلر احمقانه بدنام اشاره می کنند

توسعه دهندگان بازسازی Resident Evil 4 به بازگشت یک کنترلر احمقانه بدنام اشاره می کنند

اخبارتوسعه دهندگان بازسازی Resident Evil 4 به بازگشت یک کنترلر احمقانه بدنام اشاره می کنند
شناسهٔ خبر: 267411 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

تنها یک ماه دیگر به بازسازی Resident Evil 4 باقی مانده است، اما کپکام به علاقه خود برای بازگرداندن یک قطعه خاطره انگیز از تاریخ بازی اشاره کرده است.

بازی Resident Evil 4 که در 24 مارس برای PS5، PS4 و Xbox Series X|S عرضه می‌شود، بازسازی کلاسیک محبوب سال 2005 است. اما Capcom همچنین می‌تواند در صورت فرصت، کنترلر اره برقی بدنام بازی را بازسازی کند، همانطور که تهیه‌کننده Yoshiaki Hirabayashi در مصاحبه با Game Informer (در برگه جدید باز می‌شود) اشاره کرد.

هیرابایاشی در پاسخ به اینکه آیا کنترلر اره برقی جدید بازخواهد گشت یا خیر، گفت: «ما می خواستیم یکی را انجام دهیم. اما ما در حال حاضر همه چیز را برای توسعه بازی به کار می بریم. شاید اگر فرصتی در آینده وجود داشت، بتوانیم زمانی دیگر به این موضوع نگاه کنیم.

تأیید شده است که آنها می‌خواستند یک کنترلر اره برقی RE4R جدید بسازند اما تمام تلاش خود را برای توسعه بازی به کار گرفتند. اگر فرصتی در آینده وجود داشت، ممکن است به دنبال ایجاد آن باشند... com/q0Dv3snvbJ 15 فوریه 2023

بیشتر ببین

و وقتی می گویم "کنترل کننده اره برقی"، منظورم این است. ابزار جانبی سختگیرانه با عشق ساخته شده است تا از اره برقی که دشمن نمادین دکتر سالوادور در بازی حمل می کند، تقلید کند. البته با یک چیدمان کنترل کننده مبهم با میله های آنالوگ، دکمه های چهره و ماشه ها.

شما حتی آن را مانند یک اره برقی نگه دارید، و یک قرقره موتور اختصاصی برای چرخاندن تیغه اره وجود دارد. از نظر طراحی یک کنترلر به طرز مضحکی جاه طلبانه است. اما در عمل، به لطف دکمه‌های نامناسب و چیدمان چوب، بازی با آن بی‌نهایت خسته‌کننده است.

دکتر سالوادون نه

کنترلر اره برقی Resident Evil 4

(اعتبار تصویر: آینده)

مطمئناً دیدن اینکه Capcom کنترلر اره برقی عجیب و غریب را به یاد می آورد و حتی به توسعه نسخه جدیدی از آن برای بازسازی Resident Evil 4 فکر می کند بسیار جالب است. با این حال، من شک دارم که Capcom واقعاً یکی را بسازد، و قطعاً در فهرست بهترین کنترلرهای PS5 یا بهترین کنترلرهای Xbox قرار نخواهد گرفت.

من به اندازه کافی خوش شانس هستم که نسخه PS2 کنترلر اره برقی Resident Evil 4 را دارم. و این یک چیز زیبایی است که در یک جعبه شیشه ای موضوعی ذخیره می شود و احتمالاً بازیکنان را از انجام بازی با آن منحرف می کند.

به همان اندازه که کنترل کننده اره برقی خنک است، چیدمان دکمه آن چیزهای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. به حدی که با استفاده از آن بازی ها را عمدا دشوارتر می کنید. مطمئناً این یک نمونه معمولی برای اجراهای چالشی است، به ویژه برای Resident Evil 4. اما قطعاً به لطف رد آشکار ارگونومی معقول، جذابیت محدودی دارد.

آیا می خواهم شاهد بازگشت کنترلر اره برقی Resident Evil 4 برای بازسازی باشم؟ البته. این غیر قابل انکار شیک است و می تواند یک آیتم کلکسیونی فوق العاده باشد. با این حال، من تصور می کنم که بسیار گران است و در دسترس بودن آن محدود است. اما اگر کپکام بفروشد، به احتمال زیاد در حال خرید هستم.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است