متن خبر

توزیع ۱۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان تهران

توزیع ۱۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان تهران

اخبارتوزیع ۱۲ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان استان تهران
شناسهٔ خبر: 110486 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی به تشریح طرح پنج شنبههای مهدوی پرداخت و ادامه داد: با توجه به اجرای موفق طرح اطعام مهدوی برای کمک مومنانه به نیازمندان و محرومان جامعه در ماه مبارک رمضان و استقبال مردم نوع دوست، خیران، گروه های جهادی و مراکز نیکوکاری از این طرح، مقرر شد هر پنج شنبه این امر خیرخواهانه انجام شود.

وی بیان کرد : در همین راستا اولین پنج شنبه مهدوی همزمان با دهه کرامت توسط ادارات کمیته امداد استان تهران انجام که ۱۲ هزار ۲۱۰ پرس غذای گرم به ارزش ریالی دو میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال تهیه و بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه مرحله اول اجرای طرح پنج شنبه‌های مهدوی با همکاری همه نیکوکاران انجام شد، تصریح کرد: این مرحله با همکاری و تلاش همکاران در ادارات کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری، مساجد، بسیج، سپاه و گروه های جهادی به پایان رسید.

پرپنچی بیان کرد :خیران، نیکوکاران و همه کسانی که قصد دارند در طرح اطعام خانوارهای نیازمند در قالب  طرح پنج شنبه های مهدوی سهیم باشند می توانند با مراجعه با ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان کمکهای خود را به صورت نقدی و کالایی به این طرح اختصاص دهند.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو