سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

توزیع بدون محدودیت شکر تولید داخل در بازار

به گزارش رکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، بهمن دانایی دبیر انجمن صنایع قند و شکر ایران، در رابطه با توزیع شکر در بازار اظهار کرد: کارخانجات قند از دهم شهریور ماه چغندر قند راتحویل گرفته و کار خود را آغاز کرده اند. وی گفت : در حال حاضر ۱۲ کارخانه مشغول به کار هستند و تا هفته آینده ۲۰کارخانه دیگر آغاز به کار خواهند کرد و از دهه دوم مهر با ورود ...

به گزارش رکنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ، بهمن دانایی دبیر انجمن صنایع قند و شکر ایران، در رابطه با توزیع شکر در بازار اظهار کرد: کارخانجات قند از دهم شهریور ماه چغندر قند راتحویل گرفته و کار خود را آغاز کرده اند.

وی گفت : در حال حاضر ۱۲ کارخانه مشغول به کار هستند و تا هفته آینده ۲۰کارخانه دیگر آغاز به کار خواهند کرد و از دهه دوم مهر با ورود نیشکر به کارخانجات، تولید شکر افزایش خواهد یافت.

دانایی پیش بینی کرد: در شش ماهه دوم سال، یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن شکر در کشور تولید شود.

دبیر انجمن صنایع قند و شکر ایران تاکید کرد: در شش ماهه دوم سال ما هیچگونه کمبودی در تنظیم بازار و تامین شکر نخواهیم داشت و تا چند روز آینده قیمت شکر به قیمت مصوب باز خواهد گشت.

وی گفت : ما ۲۹ کارخانه چغندر در سراسر کشور داریم که تا هفته آینده فعالیت خود را به صورت کامل آغاز می کنند و ۹ کارخانه نیشکر هم از هفته دوم مهر شروع به کار می‌کنند.