متن خبر

تهران پیمنت خدمات پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند

تهران پیمنت خدمات پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند

اخبارتهران پیمنت خدمات پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند
شناسهٔ خبر: 268768 -
خبرکاو:

تهران پیمنت با ارائه خدمات پرداخت آنلاین ارزی به دانشجویان کشور سعی دارد محدودیت‌ها و چالش‌های موجود در این حوزه را برای این قشر کاهش دهد. با استفاده از این خدمات، شهروندان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند می‌توانند هزینه‌های مربوط به دانشگاه‌ها یا مؤسسات خارجی را پرداخت کنند.

وجود محدودیت‌ در زمینه پرداخت‌های بین‌المللی؛ سال‌هاست که چالش‌های بسیاری برای دانشجویان ایجاد کرده است. از این رو، مجموعه «تهران پیمنت» در کنار ارائه سایر خدمات خود، امکان پرداخت‌های ارزی دانشجویی را نیز محقق ساخته است.

تهران پیمنت در طول سال‌ها فعالیت خود، علاوه بر ارائه خدمات به افراد، به بسیاری از دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های سراسری، آزاد، غیرانتفاعی و مؤسسات پژوهشی نیز خدمات‌رسانی کرده است. تهران پیمنت امیدوار است که با خدمات خود به افراد مختلف و مؤسسات کمک کند که پرداخت ارزی امن، مطمئن، راحت و سریعی داشته باشند و به اهداف علمی و پژوهشی خود دست یابند.

خدمات ارزی

آشنایی با خدمات مالی تهران پیمنت برای دانشجویان

تهران پیمنت خدمات مالی متنوعی را در زمینه پرداخت ارزی دانشجویی ارائه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به پرداخت دیپازیت فی، پرداخت اپلیکیشن فی، پرداخت هزینه یونی اسیست و پرداخت هزینه پست جهانی و… اشاره کرد. در ادامه با هریک از آنها آشنا می‌شویم.

  • پرداخت اپلیکیشن فی (Application Fee): وقتی درخواست پذیرش تحصیلی را به دانشگاه مورد نظر خود ارسال می‌کنید، در بسیاری از موارد ملزم به پرداخت مبلغی به‌عنوان اپلیکیشن فی هستید. این مبلغ عمدتاً به‌منظور پوشش هزینه‌های تحلیل درخواست‌ها و بهبود فرایندهای پذیرش از سوی دانشگاه دریافت می‌شود و شما می‌توانید به‌راحتی آن را از طریق خدمات پرداخت اپلیکیشن فی تهران پیمنت بپردازید.
  • پرداخت دیپازیت فی (Deposit Fee) یا ادمیشن فی (Admission Fee):  زمانی که موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر خود می‌شوید لازم است مبلغی را با عنوان دیپازیت فی یا ادمیشن فی به دانشگاه پرداخت کنید تا اطمینان حاصل شود که ثبت نام خود را تکمیل می‌کنید و در این دانشگاه ادامه تحصیل می‌دهید. 
  • پرداخت هزینه یونی اسیست (Uni-Assist): اگر قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارید می‌توانید با استفاده از خدمات مؤسسه یونی اسیست، روند اپلای را سریع‌تر و راحت‌تر طی کنید. برای این کار کافی است مدارک خود را در وبسایت این موسسه بارگذاری کنید و دانشگاه‌هایی که قصد تحصیل در آن‌ها را دارید مشخص کنید. یونی اسیست مدارک شما را تحلیل و به دانشگاه‌های مورد نظر ارسال می‌کند و البته برای این کار هزینه‌ای را از شما دریافت می‌کند.
  • پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal: اگر از دانشگاه‌های آمریکا پذیرش تحصیلی بگیرید، برای اینکه بتوانید به سفارت این کشور مراجعه و پس از مصاحبه، ویزا دریافت کنید نیاز به مدارکی مانند I20، DS-2019 و نامه پذیرش دارید. این مدارک از طریق پست UEMS – eShipGlobal به ایران یا کشورهای همسایه ارسال می‌شوند و لازم است هزینه آن را بپردازید.
  • پرداخت هزینه اجاره خوابگاه دانشجویی:  پس از اینکه موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر خود شدید، ممکن است بخواهید در یک خوابگاه دانشجویی اسکان داشته باشید. در بسیاری از موارد قبل از اینکه به کشور دیگر سفر کنید لازم است هزینه اجاره خوابگاه را بپردازید که در این شرایط، می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی استفاده کنید.
  • پرداخت هزینه آزمون‌های زبان انگلیسی:  یکی از پیش‌نیازهای دریافت پذیرش تحصیلی، داشتن مدرک زبان است و خوشبختانه آزمون‌های زبان انگلیسی متعددی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند سطح زبان انگلیسی خود را ارزیابی و مدرک زبان معتبری را دریافت کنید. اگر قصد شرکت در آزمون تافل (TOEFL)، آیلتس (IELTS) خارج از کشور، دولینگو (Duolingo) و سایر آزمون‌های زبان را دارید می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی تهران پیمنت، هزینه آن‌ها را بپردازید.
  • پرداخت هزینه آزمون‌های بین‌المللی:  برای درخواست پذیرش تحصیلی در برخی از رشته‌ها لازم است در آزمون‌های بین‌المللی خاصی شرکت کنید که از میان این آزمون‌ها می‌توان به آزمون GMAT، GRE، IMAT و TOLC اشاره کرد.

تهران پیمنت پرداخت سایر هزینه‌های مرتبط با مهاجرت تحصیلی از جمله هزینه سفارت و ویزا و خرید بلیط پروازهای خارجی را نیز پوشش می‌دهد.

تهران پیمنت

ناگفته نماند که تهران پیمنت پرداخت‌های آنلاین ارزی دانشجویی را در کمتر از 3 ساعت انجام می‌دهد. 

تیم پشتیبانی این مجموعه در تمامی مراحل ثبت سفارش در کنار کاربران خواهد بود تا هزینه‌های لازم اپلای را قبل از به پایان رسیدن ددلاین به‌راحتی پرداخت کنند.

گفتنی است تهران پیمنت (Tehran Payment) مجموعه‌ای با بیش از 10 سال سابقه در زمینه انواع پرداخت ارزی از جمله پرداخت‌ ارزی دانشجویی است. این مجموعه همیشه در تلاش است تا به افراد کمک کند کمترین دغدغه آنها در فرایند اپلای مربوط به پرداخت‌های ارزی باشد و آن‌ها در عوض بتوانند انرژی و زمان خود را صرف سایر مراحل اپلای کنند. اولویت این مجموعه همواره توجه به نیاز کاربران و ارائه خدمات سریع، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه به آن‌ه است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است