اخبار

تن هاگ با وجود خطای پرهزینه در کنار دخیا ایستاده است

اریک تن هاگ بيان کرد که با وجود اشتباه دروازه بان منچستریونایتد مقابل وستهم یونایتد در روز یکشنبه، هیچ نگرانی در مورد داوید دخیا ندارد.

خطای دخیا، زدن ضربه ضعیف سعید بنراهما به تور دروازه خود، باعث شد وستهام روز یکشنبه در استادیوم لندن با نتیجه 1-0 پیروز شود ، زیرا یونایتد در رقابت برای چهار تیم برتر امتیاز بیشتری از دست داد.

- داوسون: منچستریونایتد در بدترین زمان ممکن فرم خود را از دست داد

آینده او به عنوان شماره 1 اولدترافورد در این فصل زیر سوال رفته است، اما تن هاگ اصرار دارد که هنوز به این ملی پوش اسپانیایی اعتماد دارد.

تن هاگ در یک کنفرانس خبری گفت: او بیشترین کلین شیت را در لیگ برتر دارد، پس بدون او در این موقعیت قرار نخواهیم داشت. پس او کاملاً اعتقاد من را دارد، هیچ نگرانی ندارد. اشتباهات اتفاق می افتد، اما به عنوان یک تیم باید با آن کنار بیایید، باید شخصیت خود را نشان دهید، انعطاف پذیر باشید و به عقب برگردید و این تیم انجام خواهد داد."

قرارداد دخیا در تابستان تمام می شود، اگرچه مذاکرات درباره تمدید قرارداد او با باشگاه ادامه دارد.

یونایتد با دروازه بان های دیگری نیز مرتبط بوده است، اما از تن هاگ در مورد آینده بلند مدت دخیا پرسیده شد که امیدوار است این بازیکن 32 ساله فصل آینده در باشگاه باشد.

تن هاگ گفت: ما قصد داریم او بماند و از او قصد داریم که قراردادش را تمدید کند.

شکست های پیاپی مقابل برایتون اند هاو آلبیون و وستهم باعث شده است که یونایتد تنها یک امتیاز از لیورپول در نبرد برای لیگ قهرمانان اروپا جلوتر باشد، اگرچه تیم تن هاگ یک بازی پیش رو دارد.

لیورپول 6 برد متوالی کسب کرده است، اما اگر یونایتد در سه بازی خانگی باقیمانده خود مقابل وولوز، چلسی و فولام پیروز شود، مطمئناً به جمع چهار تیم برتر خواهد رسید.

تن هاگ گفت: «این مربوط به لیورپول نیست، به ما مربوط است، زیرا به جدول نگاه کنید و ما همه چیز را در دستان خود داریم. "اگر عملکرد و استانداردهای خود را بیاوریم، در بازی ها پیروز خواهیم شد. ما نباید به دیگران نگاه کنیم، باید به خودمان نگاه کنیم تا راهی برای پیروزی پیدا کنیم.

"اکنون نمی توانید برای خود متاسف باشید. به عنوان یک تیم، کنار هم بمانید، به عنوان یک فرد مسئولیت را بر عهده بگیرید، مطمئن شوید که انرژی دارید. خستگی در سر شم است. اکنون این به بازیکنان بستگی دارد."

خبرکاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *