سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تلویزیون های Omni QLED آمازون دارای سه اندازه جدید هستند که از ۴۵۰ دلار شروع می شود

ihnaa-907.png
آمازون آمازون در ماه مارس اعلام کرد که در حال توسعه مدل های تلویزیون QLED Fire خود با سه اندازه دیگر است. نسخه های جدید اکنون در دسترس هستند و گزینه های بیشتری را برای تلویزیون هوشمند با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهند. تلویزیون های Fire TV Omni QLED آمازون اکنون در سه اندازه صفحه نمایش دیگر در دسترس هستند: ۴۳ اینچ، ۵۰ اینچ و ۵۵ اینچ. هر سه مدل دارای نمایشگرهای خیره‌کننده ۴K QLED، رنگ‌های واقعی و کیفیت تصویر سینمایی ...
آمازون

آمازون در ماه مارس اعلام کرد که در حال توسعه مدل های تلویزیون QLED Fire خود با سه اندازه دیگر است. نسخه های جدید اکنون در دسترس هستند و گزینه های بیشتری را برای تلویزیون هوشمند با کیفیت بالا اما مقرون به صرفه در اختیار شما قرار می دهند.

تلویزیون های Fire TV Omni QLED آمازون اکنون در سه اندازه صفحه نمایش دیگر در دسترس هستند: ۴۳ اینچ، ۵۰ اینچ و ۵۵ اینچ. هر سه مدل دارای نمایشگرهای خیره‌کننده ۴K QLED، رنگ‌های واقعی و کیفیت تصویر سینمایی هستند. آنها دارای Fire TV Ambient Experience هستند، یک حالت گالری که تلویزیون شما را با مجموعه ای از تصاویر گالری و ویجت های الکسا، و کانال های Fire TV که با تبلیغات پشتیبانی می شوند و به شما امکان دسترسی به یک "دستگاه همیشه هوشمند" را تبدیل می کند. انتخاب محتوا، از جمله اخبار، نکات مهم ورزشی و موارد دیگر.

Amazon Fire TV 55 Omni QLED Series 4K UHD

این تلویزیون آمازون دارای صفحه نمایش ۵۵ اینچی QLED، وضوح ۴K و قیمت نسبتاً مقرون به صرفه ۵۹۹ دلار است. تجربه نرم افزاری البته Fire TV خود آمازون است.

در مورد صفحه‌نمایش واقعی این دستگاه‌ها، آن‌ها از HDR10+ و Dolby Vision IQ و همچنین روشنایی تطبیقی ​​و کم‌نور محلی آرایه کامل در مدل‌های بزرگ‌تر پشتیبانی می‌کنند. آنها برخی از مقرون به صرفه‌ترین تلویزیون‌های QLED هستند که فضای مناسبی را برای اتاق نشیمن شما ایجاد می‌کنند.

اکنون می توانید این تلویزیون ها را با قیمت پایه ۴۴۹ دلار برای نسخه ۴۳ اینچی، ۵۲۹ دلار برای نسخه ۵۰ اینچی و ۵۹۹ دلار برای نسخه ۵۵ اینچی خریداری کنید.

منبع: آمازون

خبرکاو