متن خبر

تعهد گرفتن تلویزیون از بازیگران تازه‌کار اقدامی حرفه‌ای است

تعهد گرفتن تلویزیون از بازیگران تازه‌کار اقدامی حرفه‌ای است

اخبارتعهد گرفتن تلویزیون از بازیگران تازه‌کار اقدامی حرفه‌ای است
شناسهٔ خبر: 109065 -
خبرکاو:

به گزارش سینماپرس، علی مسعودی بازیگر و کارگردان در بیان کردگو با مهر درباره سریال «آخر خط» که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود، بیان کرد: کارگردانی مجموعه طنز «آخر خط» که هم اکنون از شبکه سه در حال پخشاسترا انجام داده‌ام و در این مجموعه بازی هم کرده‌ام، به نظرم کار خوبی شده و امیدوارم مردم دوست داشته باشند.

وی بیان کرد: در شرایط فعلی خصوصاً با آمدن کرونا که گویا قصد رفتن هم ندارد، مجموعه‌های طنز می‌تواند حال و هوای مردم را عوض کند و از این بابت خوشحالم که پخش مجموعه «آخر خط» آغاز شده است.

«نوروز رنگی» مرداد در مشهد کلید می‌خورد

مسعودی درباره کارهای دیگر خود از جمله سریال نوروزی شبکه سه بیان کرد: هم اکنون مجموعه «نوروز رنگی» را با سیما فیلم جلو می‌بریم و ان‌شاءالله در مردادماه این کار را در مشهد کلید خواهیم زد.

وی در ادامه درباره تعهد ۱۰ ساله بازیگر مجموعه «آخر خط» به تلویزیون بیان کرد: من وقتی این خبر را شنیدم بسیار خوشحال شدم چراکه این روند را بسیار درست می‌دانم و معتقدم قبل از این‌ها باید این قبیل کار انجام می‌شد.

بازیگرانی که با تلویزیون معروف می‌شوند و به پروژه‌ها آسیب می‌زنند

این بازیگر ادامه داد: افراد زیادی هستند که از طریق تلویزیون معروف می‌شوند ولی برخی‌شان بعد از معروفیت کارهایی می‌کنند که خیلی‌ها را دچار زحمت می‌کنند و چه بسا پروژه‌هایی که بواسطه برخی کارهای آن‌ها آسیب می‌بیند.

وی بیان کرد: از طرف دیگر با وجود تولیدات زیادی که امروز صورت می‌گیرد و برخی از آن‌ها موسمی هم هست نرخ دستمزدها و… طوریاستکه وقتی شما یک هنرپیشه را پیدا می‌کنید و روی او سرمایه گذاری می‌کنید دفعه بعد نمی‌توانید از این سرمایه استفاده کنید و به نظر من بستن قرارداد حرفه‌ای مدت‌دار چاره کاراستکه البته چیز نو و جدیدی هم نیست.

این کارگردان بیان کرد: خود من در پروژه‌ای که مشغول هستم هم این کار را خواهم کرد چراکه گرفتن تعهد حرفه‌ای از افراد را یک کار حرفه‌ای می‌دانم که به نفع همه است.

مسعودی در پایان بیان کرد: تعهدی که برخی هنرمندان به تلویزیون می‌دهند اول به نفع خودشاناستو بعد به نفع سازنده و تلویزیون. این کار در صورتیکه درست اجرا شود می‌تواند برخی مشکلات ما را حل کند.

علی صبوری استندآپ کمدین «خندوانه» که برای اولین بار این شب‌ها به‌عنوان بازیگر در سریال «آخر خط» ظاهر شده است، برای حضور در این سریال تعهد ۱۰ ساله به صداوسیما دادهاستتا همه فعالیت‌هایش به‌خصوص در فضای مجازی تا ۱۰ سال آینده با اجازه مدیران سازمان صداوسیما باشد.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو