متن خبر

تعداد کاربران هوش مصنوعی Galaxy AI سامسونگ به‌زودی از ۱۰۰ میلیون نفر عبور می‌کند

تعداد کاربران هوش مصنوعی Galaxy AI سامسونگ به‌زودی از ۱۰۰ میلیون نفر عبور می‌کند

شناسهٔ خبر: 460616 -
هوش مصنوعی Galaxy AI یکی از جدیدترین نوآوری‌‌های سامسونگ است که این برند مانور ویژه‌ای روی آن می‌دهد. Galaxy AI برای اولین‌بار به همراه خانواده گلکسی S24 معرفی شد. کره‌ای‌‌ها اکنون قصد دارند از طریق به‌روزرسانی برخی مدل‌های قدیمی‌تر، تعداد کاربران Galaxy AI را به بیش‌ از ۱۰۰ میلیون نفر برسانند.

سامسونگ درحال عرضه به‌روزرسانی One UI 6.1 برای مدل‌های منتخب ازجمله خانواده گلکسی S23 است. این به‌روزرسانی در کنار آپشن های نرم‌افزاری جدید، هوش مصنوعی Galaxy AI را هم به‌ ارمغان می‌آورد. این هوش مصنوعی پیشرفته فعلاً به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بررسی گلکسی S24 Ultra

به نقل از یک منبع معتبر، یکی از مقامات بلندپایه سامسونگ تأیید کرده است که تعداد کاربران Galaxy AI به‌زودی از ۱۰۰ میلیون نفر عبور خواهد کرد. با توجه به برنامه‌ریزی سامسونگ برای عرضه این به‌روزرسانی، دست‌یافتن به این رقم دور از انتظار نیست. سامسونگ به‌زودی این هوش مصنوعی را برای گلکسی زد فولد ۵، گلکسی زد فلیپ ۵ و خانواده گلکسی Tab S9 در کنار سری گلکسی S23 عرضه خواهد کرد. سامسونگ هنوز جزئیاتی در مورد عرضه هوش مصنوعی خود برای خانواده گلکسی S22 منتشر نکرده است.

گلکسی AI قابلیت‌های مهمی چون حذف سوژه‌های اضافه از تصاویر، خلاصه‌سازی متون، جستجوی هوشمند و تولید تصویر پس‌زمینه را به‌همراه دارد. سامسونگ وعده داده است که قابلیت ترجمه زنده متن و مکالمه‌ها را برای زبان‌های بیشتری فراهم کند؛ پس احتمال پشتیبانی از زبان فارسی در فاز بعد به‌روزرسانی Galaxy AI وجود خواهد داشت.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.


تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است