سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تعداد مشترکین سرویس گوگل وان به 100 میلیون نفر رسید

«ساندار پیچای»، مدیرعامل گوگل، اعلام کرد که تعداد مشترکین سرویس Google One اکنون به 100 میلیون نفر رسیده است. این سرویس اشتراکی همه‌جانبه، فضای ذخیره‌سازی بیشتری برای سرویس‌های رایگان گوگل مانند جیمیل، درایو و فوتوز ارائه می‌کند و همچنین آپشن های بیشتری را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. پیچای با ارسال یک پست جدید در شبکه اجتماعی ایکس گفت: «تعداد مشترکین سرویس Google One ما به تازگی از 100 میلیون نفر عبور کرده است. مشتاقانه منتظر هستیم تا با طرح ...

«ساندار پیچای»، مدیرعامل گوگل، اعلام کرد که تعداد مشترکین سرویس Google One اکنون به 100 میلیون نفر رسیده است. این سرویس اشتراکی همه‌جانبه، فضای ذخیره‌سازی بیشتری برای سرویس‌های رایگان گوگل مانند جیمیل، درایو و فوتوز ارائه می‌کند و همچنین آپشن های بیشتری را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

پیچای با ارسال یک پست جدید در شبکه اجتماعی ایکس گفت:

«تعداد مشترکین سرویس Google One ما به تازگی از 100 میلیون نفر عبور کرده است. مشتاقانه منتظر هستیم تا با طرح جدید AI Premium (که دیروز راه‌اندازی شد) که آپشن های هوش مصنوعی مانند Gemini Advanced، به‌علاوه Gemini در Gmail ،Docs و موارد دیگر را فراهم می‌کند، بتوانیم به این نقطه عطف دست پیدا کنیم.»

دستیابی به این نقطه عطف جدید، تلاش‌های گوگل برای دور کردن کاربران از طرح‌های رایگان خود را نشان می‌دهد. مشترکین سرویس پریمیوم یوتیوب گوگل نیز اخیراً به‌لطف حذف تبلیغات و ارائه آپشن های ی مانند موسیقی یا استریم با کیفیت بالا، به 100 میلیون نفر رسیده بودند.

طرح جدید هوش مصنوعی گوگل شبیه به طرح Google One Premium است که سالانه 100 دلار هزینه دارد و 2 ترابایت فضای ذخیره‌سازی و آپشن های دیگری را به کاربران ارائه می‌کند، با این تفاوت که دو برابر گران‌تر است. این سرویس امکان دسترسی به نسخه تقویت‌شده Gemini را فراهم می‌کند و به‌زودی آپشن های هوش مصنوعی آن به سرویس‌هایی مانند جیمیل و Docs اضافه خواهند شد.

غول موتور جستجو، چند روز پیش نام چت‌بات Bard خود را به Gemini تغییر داده بود و همچنین یک اپلیکیشن اندروید برای آن منتشر کرد.

خبرکاو