سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تصویر لو رفته از iQOO Pad شباهت به vivo Pad2 را تایید می کند

gsmarena_001-329.jpg
برند vivo iQOO اولین تبلت خود را در ۲۳ می عرضه خواهد کرد و این شرکت تأیید کرد که صفحه نمایش ۱۲.۱ اینچی خواهد داشت و با SoC Dimensity 9000+ کار می کند. ما حدس زدیم که ممکن است یک vivo Pad2 با چیپست متفاوت باشد و اکنون تأیید بیشتری از این موضوع دریافت کردیم. iQOO Pad در یک عکس زنده درست در کنار vivo Pad2 ظاهر شد و طراحی یکسان و پلتفرم OriginOS 3 را نشان داد. ...

برند vivo iQOO اولین تبلت خود را در ۲۳ می عرضه خواهد کرد و این شرکت تأیید کرد که صفحه نمایش ۱۲.۱ اینچی خواهد داشت و با SoC Dimensity 9000+ کار می کند. ما حدس زدیم که ممکن است یک vivo Pad2 با چیپست متفاوت باشد و اکنون تأیید بیشتری از این موضوع دریافت کردیم.

iQOO Pad در یک عکس زنده درست در کنار vivo Pad2 ظاهر شد و طراحی یکسان و پلتفرم OriginOS 3 را نشان داد. این تبلت همچنین به وضوح با صفحه کلید و قلم روکش vivo کار می کند.

iQOO Pad در کنار vivo Pad2 iQOO Pad در کنار vivo Pad2

این تصویر همچنین پیکربندی حافظه این تبلت را نشان می دهد - این تبلت با ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می شود. از آنجایی که اسلیت با نام تجاری vivo دارای اسلات microSD نیست، نوع iQOO نیز بعید است که قابلیت افزایش حافظه را ارائه دهد.

این تبلت باید با باتری عظیم ۱۰۰۰۰ میلی آمپر ساعتی، شارژ سیمی ۴۴ واتی و شارژ سیمی معکوس ۵ واتی عرضه شود. از دیگر مشخصات این گوشی می توان به دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در پشت و دوربین ۸ مگاپیکسلی در جلو برای تماس های ویدیویی اشاره کرد.

مدل ۱۲/۵۱۲ گیگابایتی vivo Pad2 ماه گذشته با قیمت ۳۳۹۹ یوان (حدود ۵۰۰ دلار) وارد بازار شد، اما iQOO Pad ممکن است قصد کاهش آن را داشته باشد.

منبع (به زبان چینی) | از طریق

خبرکاو

منبع