سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تصویر روز ناسا: کولاک در میشیگان فوقانی، سال 1938

آیا کولاک منطقه شما می‌تواند این کار را انجام دهد؟ در طوفان قرن در شبه جزیره فوقانی میشیگان در سال 1938، برخی از رانش‌های برف به سطح تیرهای برق رسید. در تصویر روز ناسا چه می‌بینیم؟ طوفانی که 86 سال پیش در این هفته آغاز شد، نزدیک به یک متر برف غیرمنتظره طی دو روز بارید. همان‌طور که برف بارید و بادهای تند برف را به ارتفاعات انباشته کردند، بسیاری از جاده‌ها نه تنها صعب‌العبور، بلکه غیرقابل عبور شدند. مردم ...

آیا کولاک منطقه شما می‌تواند این کار را انجام دهد؟ در طوفان قرن در شبه جزیره فوقانی میشیگان در سال 1938، برخی از رانش‌های برف به سطح تیرهای برق رسید.

در تصویر روز ناسا چه می‌بینیم؟

طوفانی که 86 سال پیش در این هفته آغاز شد، نزدیک به یک متر برف غیرمنتظره طی دو روز بارید. همان‌طور که برف بارید و بادهای تند برف را به ارتفاعات انباشته کردند، بسیاری از جاده‌ها نه تنها صعب‌العبور، بلکه غیرقابل عبور شدند.

مردم سرگردان شدند، ماشین‌ها، اتوبوس‌های مدرسه و قطار به گل نشستند و حتی آتش‌سوزی خطرناکی شعله‌ور شد. دو نفر کشته‌ شدند و تعدادی از دانش‌آموزان مجبور به گذراندن‌ چند روز متوالی در مدرسه شدند.

این تصویر توسط یکی از ساکنان محلی، بلافاصله پس از طوفان گرفته‌ شده‌ است. اگرچه تمام این برف‌ها درنهایت ذوب شد، اما طوفان‌های برفی مکرر مانند این به ساخت یخچال‌های طبیعی در مناطق برفی سیاره ما کمک می‌کند.

خبرکاو