سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تصاویر موتورولا Razr 40 و سطح قیمت

gsmarena_001-181.jpg
در حالی که منتظر معرفی موتورولا Razr 40 تاشو هستیم، دو افشای جالب منتشر شد که طراحی وانیلی موتورولا Razr 40 و قیمت اتحادیه اروپا را فاش کرد. ما تعداد زیادی رندر و تصاویر تبلیغاتی با ظاهر رسمی و در تمام انواع رنگی دریافت می کنیم. یاس تابستانی، سبز مریم گلی، کرم وانیلی به نظر می رسد که Razr 40 استاندارد در رنگ های کرم وانیلی، سبز مریم گلی و یاسی تابستانی با روکش چرمی وگان عرضه خواهد شد. صفحه نمایش ...

در حالی که منتظر معرفی موتورولا Razr 40 تاشو هستیم، دو افشای جالب منتشر شد که طراحی وانیلی موتورولا Razr 40 و قیمت اتحادیه اروپا را فاش کرد. ما تعداد زیادی رندر و تصاویر تبلیغاتی با ظاهر رسمی و در تمام انواع رنگی دریافت می کنیم.

یاس تابستانی، سبز مریم گلی، کرم وانیلییاس تابستانی، سبز مریم گلی، کرم وانیلییاس تابستانی، سبز مریم گلی، کرم وانیلی
یاس تابستانی، سبز مریم گلی، کرم وانیلی

به نظر می رسد که Razr 40 استاندارد در رنگ های کرم وانیلی، سبز مریم گلی و یاسی تابستانی با روکش چرمی وگان عرضه خواهد شد. صفحه نمایش پوشش به طور قابل توجهی کوچکتر از Ultra است. طبق گزارش ها، صفحه نمایش اصلی نیز کوچکتر است، اما هنوز اندازه دقیقی نداریم.

موتورولا Razr 40 در تابستان یاس بنفشموتورولا Razr 40 در تابستان یاس بنفشموتورولا Razr 40 در تابستان یاس بنفشموتورولا Razr 40 در تابستان یاس بنفش
موتورولا Razr 40 در تابستان یاس بنفش

با قضاوت بر اساس رندرها، طراحی لولا موقعیت های مختلف صفحه را امکان پذیر می کند، در حالی که یکی از رندرها نشان می دهد که نوعی محافظت از نفوذ نیز وجود خواهد داشت.

موتورولا ریزر 40موتورولا ریزر 40
موتورولا ریزر ۴۰

گزارشی جداگانه در مورد قیمت گذاری اتحادیه اروپا به اشتراک می گذارد که نشان می دهد Razr 40 با قیمت ۸۹۹ یورو با پیکربندی حافظه ۸ گیگابایتی/۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. این حدود ۳۰۰ یورو کمتر از قیمتی است که Razr 40 Ultra پیش بینی می شود.

رندرهای موتورولا Razr 40 و سطح قیمت گذاری اتحادیه اروپا

از آنجایی که برخی از خرده‌فروشان قبلاً اطلاعاتی در مورد قیمت‌ها دریافت کرده‌اند و مواد تبلیغاتی در دسترس هستند، اعلام واقعی احتمالاً بسیار نزدیک است.

منبع ۱ | منبع ۲

خبرکاو

منبع