سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تصاویر لو رفته قاب گلکسی Z Flip 5 سامسونگ طراحی به روز آن را نشان می دهد

ChxsLGWxgYi2ptDXJ34FnT-1200-80.jpg
در هفته‌های اخیر شاهد افشای اطلاعات زیادی در مورد Samsung Galaxy Z Flip 5 بوده‌ایم، و این با تصاویر جدیدی از یک قاب شفاف برای گوشی تاشو ادامه یافته است که تغییرات طراحی مورد انتظار ما برای گوشی تاشو را نشان می‌دهد. . این تصاویر از راهنمای معروف @UniverseIce (در برگه جدید باز می‌شود) (از طریق SamMobile (در برگه جدید باز می‌شود) می‌آیند)، و به ما نگاه خوبی به برش صفحه نمایش می‌دهند. همانطور که قبلاً پیش بینی شده ...

در هفته‌های اخیر شاهد افشای اطلاعات زیادی در مورد Samsung Galaxy Z Flip 5 بوده‌ایم، و این با تصاویر جدیدی از یک قاب شفاف برای گوشی تاشو ادامه یافته است که تغییرات طراحی مورد انتظار ما برای گوشی تاشو را نشان می‌دهد. .

این تصاویر از راهنمای معروف @UniverseIce (در برگه جدید باز می‌شود) (از طریق SamMobile (در برگه جدید باز می‌شود) می‌آیند)، و به ما نگاه خوبی به برش صفحه نمایش می‌دهند. همانطور که قبلاً پیش بینی شده بود، این بار بزرگتر خواهد شد و به نظر می رسد به شکل پوشه مانند باشد.

همچنین می‌توانیم بریدگی‌های دو دوربین در پشت گوشی و فلاش LED را ببینیم. در همین حال، پیکربندی کیس همچنین نشان‌دهنده پورت شارژ USB-C و حسگر اثرانگشت است که در کلید پاور در کناره نصب شده است.

قاب ها و رنگ ها

تصویر دیگری (در تب جدید باز می‌شود) از همان منبع، قاب شفاف را از زاویه‌ای دیگر نشان می‌دهد، و همچنین تصاویری داریم (در برگه جدید باز می‌شود) از قاب‌های سیلیکونی Galaxy Z Flip 5 در رنگ‌های مختلف. - از جمله سفید، زرد، آبی، سبز و خاکستری.

در مجموع، این عکس‌های لو رفته لبه‌های صاف و لولای بهبود یافته را در تلفن تاشو آینده نشان می‌دهند. طراحی آن به‌جز نمایشگر بزرگ‌تر روی جلد، نسبت به Samsung Galaxy Z Flip 4 تغییری اساسی نخواهد داشت.

جزئیاتی که می توانیم از این تصاویر کیس استنباط کنیم، به خوبی با آنچه تاکنون درباره این گوشی شنیده و دیده ایم، مطابقت دارد. طبق آخرین شایعات، هم این گوشی و هم گلکسی زد فولد 5 سامسونگ قرار است در پایان ماه جولای ارائه شوند.


تجزیه و تحلیل: یک تلنگر مفیدتر

داشتن یک صفحه نمایش پوششی بزرگتر در قسمت بیرونی Samsung Galaxy Z Flip 5 از هر نظر که به آن نگاه کنید خبر خوبی است. طبق شایعات قبلی، صفحه نمایش اضافی برای مجموعه ای از ویجت های توسعه یافته توسط سامسونگ استفاده خواهد شد.

به عنوان مثال، ممکن است بتوانید اطلاعات آب و هوا، قرارهای تقویم آتی و سطح باتری دستگاه های متصل را روی صفحه جلد مشاهده کنید. البته صفحه نمایش نیز تعاملی خواهد بود، پس می‌توانید از صفحه‌های مختلف تند بکشید و اطلاعات (شاید از اعلان‌های دریافتی) را بیاورید.

صفحه نمایش کاور گلکسی زد فلیپ 4 نیز برای اطلاعات سریع در یک نگاه مفید بود، اما تنها کارهای زیادی می توانید با یک صفحه نمایش گره خورده انجام دهید - ظاهراً این صفحه نمایش از 1.9 اینچ به 3.4 اینچ افزایش می یابد. ، با افزایش وضوح از 260 در 512 پیکسل به 720 در 748 پیکسل نیز.

در واقع، اگر سامسونگ واقعاً تعداد زیادی از این صفحه نمایش پوششی جدید و بهبود یافته را بسازد، گلکسی زد فلیپ 5 ممکن است بیشتر توجهات را از گلکسی زد فولد 5 بدزدد - اما ما مشتاقانه منتظر رونمایی هر دوی آنها هستیم. در یکی دو ماه