سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تصاویر زنده گوگل پیکسل ۸a با طراحی آشنا افشا شد

درحالی‌که هنوز از سری پیکسل ۸ رونمایی نشده است و چند روز دیگر مراسم معرفی آن‌ها برگزار می‌شود، حالا شاهد افشای اولین تصاویر زنده از گوشی گوگل پیکسل ۸a هستیم که آن را در زوایای مختلف به نمایش می‌گذارند. گوگل در سال آینده میلادی از این گوشی هوشمند رونمایی می‌کند، اما از همین حالا می‌توانیم از طراحی آن باخبر شویم. تصاویر زنده پیکسل ۸a چندین هفته پس از رؤیت این دستگاه در بنچمارک گیک‌بنچ منتشر شده‌اند. طراحی گوگل ...

درحالی‌که هنوز از سری پیکسل ۸ رونمایی نشده است و چند روز دیگر مراسم معرفی آن‌ها برگزار می‌شود، حالا شاهد افشای اولین تصاویر زنده از گوشی گوگل پیکسل ۸a هستیم که آن را در زوایای مختلف به نمایش می‌گذارند.

گوگل در سال آینده میلادی از این گوشی هوشمند رونمایی می‌کند، اما از همین حالا می‌توانیم از طراحی آن باخبر شویم. تصاویر زنده پیکسل ۸a چندین هفته پس از رؤیت این دستگاه در بنچمارک گیک‌بنچ منتشر شده‌اند.

طراحی گوگل پیکسل ۸a

این تصاویر گوشی آینده گوگل را در رنگ آبی و در زوایای مختلف به نمایش می‌گذارند. طراحی پنل پشتی این دستگاه تفاوتی با دو نسل قبلی ندارد و همچنان با یک نوار برای میزبانی از دوربین اصلی و فلاش LED روبه‌رو هستیم. بااین‌وجود، بخش‌های دیگر تغییراتی داشته‌اند.

در حالت کلی، گوشی پیکسل ۸a از طراحی گردتری بهره می‌برد و گوشه‌های دستگاه گردتر شده‌اند؛ پس خبری از لبه‌های تیز نیست. اگرچه این تغییر می‌تواند برای کاربران خوشایند باشد، اما افراد کمی احتمالاً طرفدار افزایش حاشیه اطراف نمایشگر این گوشی هوشمند خواهند بود.

اگر حاشیه‌های نمایشگر در نمونه نهایی به این اندازه ضخیم باشند، بعید به‌نظر می‌رسد که گوگل بتواند تعداد زیادی از این دستگاه را بفروشد، حتی اگر آن را با قیمت اقتصادی روانه بازار کند. درحقیقت تقریباً هر سال حاشیه نمایشگر گوشی‌های هوشمند کاهش می‌یابد ولی به‌نظر می‌رسد گوگل رویکرد دیگری را می‌خواهد در پیش بگیرد.

در پست مربوط به این تصاویر در شبکه اجتماعی ایکس، به تنسور G3 هم اشاره شده است. پس گوشی گوگل پیکسل ۸a احتمالاً به چیپ تنسور G3 مجهز می‌شود؛ همان تراشه‌ای که قدرت پیکسل ۸ و ۸ پرو را تأمین خواهد کرد. البته احتمالاً مشخصات این چیپ در محصولات مختلف گوگل متفاوت خواهد بود.

درنهایت پیشنهاد می‌کنیم رندرهای باکیفیت پیکسل ۸ و ۸ پرو را که به‌تازگی منتشر شده‌اند، ببینید. این گوشی‌ها ۱۲ مهرماه معرفی خواهند شد.