متن خبر

تست منظم قلم کلید حل تضاد بین SecOps و DevOps است

تست منظم قلم کلید حل تضاد بین SecOps و DevOps است

اخبارتست منظم قلم کلید حل تضاد بین SecOps و DevOps است
شناسهٔ خبر: 266821 -
خبرکاو:

15 فوریه 2023 The Hacker News SecOps / DevOps

SecOps and DevOps

در یک دنیای ایده آل، تیم های امنیتی و توسعه در هماهنگی کامل با هم کار می کنند. اما ما در دنیایی از اولویت‌های رقابتی زندگی می‌کنیم، جایی که DevOps و دپارتمان‌های امنیتی اغلب در کنار یکدیگر هستند.

چابکی و امنیت اغلب با یکدیگر در تضاد هستند - اگر یک ویژگی جدید به سرعت ارائه شود اما دارای آسیب‌پذیری‌های امنیتی باشد، تیم SecOps باید نسخه را به هم بزند و آسیب‌پذیری‌ها را اصلاح کند، که ممکن است روزها یا هفته‌ها طول بکشد. از سوی دیگر، اگر تیم SecOps برای تحلیل و تایید یک ویژگی جدید بیش از حد طول بکشد، تیم توسعه از سرعت کند تحویل ناامید خواهد شد.

امنیت باید به آرامی و با احتیاط حرکت کند، در حالی که توسعه می خواهد "سریع حرکت کند و چیزها را خراب کند" و ویژگی های جدید را به سرعت منتشر کند. تیم‌های DevOps می‌توانند امنیت را به‌جای بخش مهمی از فرآیند، مانعی برای کار خود بدانند. با کشش هر تیم در جهت مخالف، اغلب تنش و درگیری بین دو تیم وجود دارد، توسعه را کند می کند و سازمان ها را در معرض خطرات امنیتی باز می گذارد.

زمان آن رسیده است که تست امنیتی را خودکار کنیم

یکی از راه‌های حل این تضاد، آزمایش خودکار با هر نسخه است. تیم‌های امنیتی باید به‌جای اجرای یک‌بار آزمایش قلم هنگام راه‌اندازی برنامه وب، اطمینان حاصل کنند که آسیب‌پذیری‌ها با هر نسخه جدید و به‌روزرسانی با رویکردی به نام «امنیت مستمر» دوباره معرفی نمی‌شوند.

در امنیت مداوم، تیم SecOps در مراحل اولیه و اغلب در فرآیند توسعه شرکت می کند. آنها با توسعه دهندگان کار می کنند تا خطرات مرتبط با ویژگی های جدید را درک کنند و به آنها کمک کنند تا راه هایی برای کاهش آنها پیدا کنند. با درگیر شدن در مراحل اولیه، تیم SecOps می‌تواند به اطمینان از توسعه آپشن های جدید با در نظر گرفتن امنیت از همان ابتدا کمک کند.

مزایای تست مداوم قلم

تست نفوذ یکی از اجزای حیاتی امنیت اپلیکیشن وب است. همانطور که سطوح حمله گسترش می یابند و برنامه ها پیچیده تر می شوند، تست های قلم منظم به یک جزء حیاتی از وضعیت امنیتی قوی برنامه وب تبدیل می شوند.

با این حال، آزمایش قلم اغلب به صورت دوره‌ای انجام می‌شود، که هر بار که آزمایش جدیدی برنامه‌ریزی می‌شود، منجر به «اسپرنت امنیتی» می‌شود. هنگامی که آزمایش قلم در اواخر چرخه انتشار انجام شود، می تواند روند توسعه را مختل کند. کشف آسیب‌پذیری‌ها فقط در نقاط پرچم خاص در توسعه، اغلب نیازمند بازکاری گسترده و پرهزینه برای تیم‌های Dev و DevOps است.

به عنوان بخشی از جابجایی به چپ و بهبود گردش کار بین تیم‌های DevOps و Security، تست امنیت برنامه‌های وب باید در فرآیند توسعه گنجانده شود. به این ترتیب، آسیب‌پذیری‌ها را می‌توان قبل از اینکه کد در تولید مستقر شود، کشف و برطرف کرد.

رویکرد آزمایش مداوم روشی موثر برای ادغام تست امنیتی در فرآیند توسعه است تا سازمان‌ها بتوانند آسیب‌پذیری‌ها را بدون ایجاد اختلال در چرخه‌های انتشار شناسایی کنند. با این حال، علیرغم مزایای آن، آزمایش قلم منظم و مداوم می تواند برای اجرا چالش برانگیز باشد. این یک فرآیند فشرده منابع است و به ابزار و تخصص نیاز دارد که ممکن است به راحتی در دسترس نباشد.

Pen-Testing-as-a-Service: تراز کردن اولویت های DevOps و SecOps

یک راه حل این است که با ارائه دهنده ای همکاری کنید که در تست مداوم قلم تخصص دارد و می تواند به پیاده سازی آن در سازمان شما کمک کند. با Pen-Testing-as-a-a-Service (PTaaS)، می توانید بدون سرمایه گذاری در منابع اضافی یا گسترش تیم خود، آزمایش مداوم قلم را به سرعت و به راحتی شروع کنید.

راه حل های PTaaS درک مشترکی از مسائل امنیتی و تأثیر آنها ایجاد می کند. وقتی به اعضای تیم توسعه این فرصت داده می‌شود که کد خود را برای آسیب‌پذیری‌ها آزمایش کنند و قبل از رسیدن به تولید، آن‌ها را برطرف کنند، بیشتر درگیر امنیت برنامه‌هایی می‌شوند که در حال ساخت هستند. برخی از راه‌حل‌های PTaaS با ارائه آپشن های ی که رفع آسیب‌پذیری‌ها را برای توسعه‌دهندگان آسان می‌کند، مانند ارائه اصلاحات با یک کلیک برای مشکلات رایج، یک قدم جلوتر می‌روند.

Outpost24's Pen Testing as a Service (PTaaS) آزمایش‌های مداوم قلم را برای برنامه‌های کاربردی وب در طول مدت قرارداد، معمولاً یک سال یا بیشتر، ارائه می‌کند. این شامل ابزارها و تخصص مورد نیاز برای اجرای آزمایش خودکار خودکار در سازمان شما است.

راه حل PTaaS Outpost24 چندین مزیت را ارائه می دهد، از جمله:

افزایش امنیت برنامه های وب: با ادغام تست های امنیتی در فرآیند توسعه، می توانید آسیب پذیری ها را زودتر قبل از اینکه فرصتی برای ایجاد مشکل پیدا کنند، پیدا کرده و رفع کنید.

پوشش مستمر: PTaaS پوشش مستمر برنامه‌های شما را فراهم می‌کند، پس می‌توانید مطمئن باشید که آنها همیشه امن هستند، حتی پس از به‌روزرسانی‌های توسعه و رفع آسیب‌پذیری.

تخصص در صورت تقاضا : با PTaaS، در صورت نیاز به تخصص مورد نیاز خود، از جمله ارتباطات پورتال 24/7، دسترسی دارید.

بهره وری بهبود یافته: PTaaS می تواند به ارتباط SecOps شما با DevOps به لطف مراحل پاکسازی واضح و آزمایش مجدد کمک کند که امکان توسعه مداوم در طول دوره آزمایش قلم را فراهم می کند.

SecOps and DevOps
در اینجا نمونه‌ای از فرآیند اصلاح یکی از آسیب‌پذیری‌هایی است که توسط آزمایش مداوم قلم Outpost24 یافت شده است.

PTaaS یک راه حل مقرون به صرفه است که توسعه برنامه و فرآیندهای امنیتی را در DevSecOps ادغام می کند - یک چرخه عمر توسعه نرم افزار مداوم، خودکار و ایمن. با تراز کردن اولویت‌های تیم‌های توسعه، امنیت و عملیات، PTaaS سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا نرم‌افزار امن را سریع‌تر ارائه کنند.

در مورد اینکه Outpost24 چگونه می‌تواند به شما در اجرای آزمایش نفوذ مداوم در سازمانتان با تماس گرفتن در اینجا کمک کند، بیشتر بیاموزید.


این مقاله جالب بود؟ ما را در توییتر و لینکدین دنبال کنید تا محتوای اختصاصی بیشتری را که پست می کنیم بخوانید.

خبرکاو

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است