متن خبر

تریلر Super Bowl نگاهی دیگر به ‘Guardians of the Galaxy Vol. 3’

تریلر Super Bowl نگاهی دیگر به ‘Guardians of the Galaxy Vol. 3’

اخبارتریلر Super Bowl نگاهی دیگر به ‘Guardians of the Galaxy Vol. 3’
شناسهٔ خبر: 266472 -
خبرکاو:

طرفداران باید برای آخرین فیلم «نگهبانان کهکشان» که در بهار امسال وارد منظومه شمسی می شود و نام تجاری جنجال برانگیز علمی-تخیلی این باند بین کهکشانی را به نمایش می گذارد، سوخت می گیرند.

این سومین ورودی آینده در سه گانه از استودیو مارول دوباره توسط جیمز گان کارگردانی خواهد شد. از تیزرهای قبلی، این بار خطرات بیشتر است، احساسات خام تر، و طنز همچنان با طعنه های هوشمندانه خاردار است. «نگهبانان» از زمان اولین حضورشان بر روی صفحه نمایش بزرگ در سال 2014، یکی از نقاط برجسته دنیای سینمایی مارول تحت هدایت توانا گان بوده اند.

در جریان سوپربول روز یکشنبه بین فیلادلفیا ایگلز و کانزاس سیتی چیفز، مارول تریلر جدیدی را منتشر کرد که کاملاً مضامین صادقانه و لحن عجیب و غریبی را که نمونه این خانواده از قهرمانان نابغه است، با سرود Rainbow در سال 1979 با عنوان "Since You've Been Gone" ارائه می دهد. موسیقی متن پیش نمایش

مطالب مرتبط: هر آنچه که در مورد Guardians of the Galaxy Vol. 3'

Guardians of the Galaxy Vol. 3

صحنه ای از "نگهبانان کهکشان جلد 3." (اعتبار تصویر: Marvel Studios)

کریس پرت در این ویدئوی تلخ و شیرین اظهار می کند: "می خواهم چیزی به شما بگویم. من ستاره-لرد هستم." "من نگهبانان را تشکیل دادم. با دختری آشنا شدم، عاشق شدم. آن دختر مرد. اما بعد او برگشت... و او به طور کامل برگشت."

در «محافظان کهکشان جلد 3» پرت، زویی سالدانا، بردلی کوپر، کارن گیلان، دیو باتیستا، پوم کلمنتیف و وین دیزل به ایفای نقش پرداخته اند.

مارول استودیوز جزئیات خاصی از خط داستانی خود را حفظ کرده است، اما در این تریلر جدید می‌توانیم شاهد مبارزه استار-لورد با عشق از دست رفته باشیم، زیرا گامورا به شکلی تغییر یافته و بدون خاطره‌ای از عاشقانه گذشته خود بازمی‌گردد، داستان اصلی Rocket Raccoon به عنوان یک موضوع آزمایش ترکیبی، معرفی بلند پرواز آدام وارلوک مو طلایی (ویل پولتر) و درگیری حماسی تیم با شخصیت قدرتمند عالی تکامل (Chukwudi Iwuji) که رویای ایجاد یک جامعه کامل به هر قیمتی را دارد.

داستان های مرتبط:

تا زمان تبادل تریلر خنده دار بین Star-Lord و Nebula برای پذیرایی سرگرم کننده روز ولنتاین با ما همراه باشید!

«نگهبانان کهکشان جلد 3» برای یک سفر خداحافظی در اطراف کیهان در 5 می 2023 وارد سینماها می‌شود.

ما را در توییتر @Spacedotcom (در برگه جدید باز می شود) یا در فیس بوک (در برگه جدید باز می شود) دنبال کنید .

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است