سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تریلر Prime Video’s Musica نشان می دهد که زندگی با موسیقی غیرقابل توقف (و عروسک های گاه به گاه) چگونه است.

رودی نه تنها ریتم و موسیقی را در موزیکا می شنود، بلکه عروسک ها را نیز می بیند. (اعتبار تصویر: فیلم موزیکا / پرایم ویدیو) Prime Video تریلری از Musica منتشر کرد ، فیلمی در مورد مردی که هر کجا که می‌رود موسیقی می‌شنود و بلافاصله به بالای فهرست تماشای ما می‌رود. موزیکا که در نیوجرسی می گذرد، داستان مردی به نام رودی را دنبال می کند که توسط موسیقی شکنجه می شود. او در مورد ...
عکسی <a href= از تریلر فیلم آتی Prime Video Musica که در آن رودی مانکوسو بازیگر و ستاره اینترنتی مقابل یک عروسک نشسته است. " class=" block-image-ads hero-image" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-320-80.png 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-480-80.png 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-650-80.png 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-970-80.png 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-1024-80.png 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-1200-80.png 1200w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R-1920-80.png 1920w" sizes="(min-width: 1000px) 600px, calc(100vw - 40px)" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/Nwb9j5zmZBSdgWsSw7PX6R.png">
رودی نه تنها ریتم و موسیقی را در موزیکا می شنود، بلکه عروسک ها را نیز می بیند. (اعتبار تصویر: فیلم موزیکا / پرایم ویدیو)

Prime Video تریلری از Musica منتشر کرد ، فیلمی در مورد مردی که هر کجا که می‌رود موسیقی می‌شنود و بلافاصله به بالای فهرست تماشای ما می‌رود.

موزیکا که در نیوجرسی می گذرد، داستان مردی به نام رودی را دنبال می کند که توسط موسیقی شکنجه می شود. او در مورد علاقه عاشقانه اش در تریلر توضیح می دهد: "تا زمانی که صداهای معمولی روزمره را به خاطر می آورم، به ریتم تبدیل می شوم." این به شکلی پر جنب و جوش و رنگارنگ در تریلر تجسم شده است، که به نظر می رسد ما در حال تماشای یک موزیکال هستیم که فیزیک را به چالش می کشد - برخی از صحنه های به هم پیوستن مناظر یادآور همه چیز در همه جا همه به یکباره هستند.

این فیلم فقط در مورد استعداد عجیبی نیست (یا این یک نفرین است؟) که رودی مجبور است دائماً دنیای اطراف خود را به عنوان یک اجرای موسیقایی گسترده دوباره تصور کند، بلکه یک داستان بلوغ و یک داستان عاشقانه است. رودی باید با زنان مختلفی در زندگی‌اش مبارزه کند که انواع مختلف فشار بر او وارد می‌کنند، خواه دوست دختر سابقش، مادرش یا ایزابلا (کامیلا مندز از ریوردیل ) باشد. و البته، ستاره تریلر نیز وجود دارد: عروسکی که به نظر می رسد به عنوان معتمد یا وجدان رودی عمل می کند.

Musica در 13 مارس در SXSW پخش خواهد شد و سپس در 4 آوریل برای پخش در Prime Video در دسترس خواهد بود.

رودی مانکوسو کیست؟

در موزیک ، رودی مانکوسو در نقش اصلی نقش اصلی را بازی می‌کند، یک ستاره اینترنتی که با راه‌اندازی یک کانال Vine (یک برنامه ویدیویی با فرم کوتاه اکنون بسته شده) در سال 2013 و سپس یک کانال YouTube در سال 2016 به شهرت رسید.

از آن زمان، او در برنامه های تلویزیونی ظاهر شد، تک آهنگ منتشر کرد، موزیک ویدیو کارگردانی کرد و خیلی چیزهای دیگر. اکنون رودی نه تنها در موزیکا بازی می‌کند، بلکه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته و در کنار نویسنده و تهیه‌کننده دن لاگانا، آن را نویسندگی کرده است.

به طرز شگفت انگیزی، رودی در سال 2021 در توییتی فاش کرد که دچار حس حسی است. او توضیح می دهد که این یک وضعیت عصبی نادر است که در آن تحریک یک حس منجر به تجارب خودکار و غیرارادی در حس دیگر می شود. او در ادامه توضیح می‌دهد که برند منحصربه‌فرد سینستزیا در طول سال‌ها به روش‌های مختلف ظاهر شده است، اما به اشتراک می‌گذارد: "من صداها را شخصیت می‌دهم، اشکال را احساس می‌کنم و موسیقی را می‌بینم."

در سال 2021، او یک سری ویدیو ساخت که در آن سعی کرد ماشینی بسازد که بتواند به صورت فیزیکی آنچه را که هنگام شنیدن و پخش موسیقی می بیند، ارائه دهد. می توانید برخی از نتایج را در یوتیوب در این ویدیو با عنوان SYNESTHESIA پیدا کنید.

اکنون او رویای موزیکا را در سر می پروراند، که به نظر می رسد راه خلاق دیگری برای مانکوسکو باشد تا به تجسم و انتقال توانایی های منحصر به فرد خود برای دیدن و احساس موسیقی که می شنود کمک کند. احتمالاً به همین دلیل است که تریلر بیان می کند که Musica "داستانی است که در واقع واقعی است (ish)." در اینجا امیدواریم به اندازه کافی خوب باشد تا در فهرست ما از بهترین فیلم‌های Prime Video قرار بگیرد.

شما هم ممکن است دوست داشته باشید

Becca یکی از همکاران TechRadar، یک روزنامه نگار و نویسنده آزاد است. او بیش از ده سال است که در مورد فناوری مصرف کننده و علوم عمومی می نویسد و انواع موضوعات را پوشش می دهد، از جمله اینکه چرا روبات ها چشم دارند و اینکه آیا یک روز اثر مرور کلی را تجربه خواهیم کرد. او به ویژه به VR/AR، ابزارهای پوشیدنی، سلامت دیجیتال، فناوری فضایی و گپ زدن با کارشناسان و دانشگاهیان در مورد آینده علاقه دارد. او به TechRadar، T3، Wired، New Scientist، The Guardian، Inverse و بسیاری دیگر کمک کرده است. اولین کتاب او با نام Screen Time در ژانویه 2021 با Bonnier Books منتشر شد. او عاشق داستان های علمی-تخیلی، معماری وحشیانه و صرف زمان زیادی برای شناور شدن در فضا در واقعیت مجازی است.

خبرکاو