متن خبر

تریلر Baldur’s Gate 3، گیم پلی، کلاس ها و هر آنچه که باید بدانید

تریلر Baldur’s Gate 3، گیم پلی، کلاس ها و هر آنچه که باید بدانید

اخبارتریلر Baldur’s Gate 3، گیم پلی، کلاس ها و هر آنچه که باید بدانید
شناسهٔ خبر: 267719 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Baldur's Gate 3 یک بازی RPG است که در دنیای نمادین سیاه چال ها و اژدها ها اتفاق می افتد. این جدیدترین پیشنهاد استودیو Larian در حال حاضر در دسترس است و قرار است در آگوست 2023 برای رایانه های شخصی و MacOS منتشر شود.

Baldur's Gate 3 شما را مجبور می کند نقش یک ماجراجو را در دنیایی فانتزی بر عهده بگیرید که باید گروهی از همراهان نامحتمل را در یک جستجوی خطرناک رهبری کند. مبارزات نوبتی و ایزومتریک صحنه های سینمایی را در این جانشین معنوی مجموعه کلاسیک BioWare با همین نام همراهی می کند. Baldur's Gate 3 با صدها گزینه مختلف سفارشی‌سازی کاراکتر، دیالوگ‌های همه‌جانبه و داستان‌های شاخه‌دار، یک حماسه فانتزی شخصی‌سازی شده برای شما فراهم می‌کند تا در آن گم شوید.

اگر می خواهید در مورد ماجراجویی جاه طلبانه CRPG Larian بیشتر بدانید، به جای درستی آمده اید. برای یادگیری هر آنچه که تاکنون درباره Baldur's Gate 3 می دانیم، ادامه مطلب را بخوانید.

دروازه Baldur's 3: تعقیب و گریز

چیست؟ یک CRPG فانتزی در   دنیای سیاه چال ها و اژدها

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ آگوست 2023

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ کامپیوتر

تاریخ انتشار و پلتفرم های Baldur's Gate 3

سایه دل متفکر بودن

(اعتبار تصویر: Larian Studios)

تاریخ انتشار Baldur's Gate 3 در اوت 2023 برای رایانه های شخصی و MacOS مشخص شد. با این حال، این بازی در حال حاضر در دسترسی زودهنگام در استیم در دسترس است.

کسانی که Baldur's Gate 3 را در استیم خریداری می کنند، می توانند از اولین اکت بازی و همچنین از انتخاب گسترده ای از گزینه های شخصی سازی شخصیت و دیالوگ لذت ببرند. همانطور که گفته شد، بازی هنوز هم در دسترسی اولیه بسیار زیاد است. اگرچه غیر معمول است، اما احتمالاً در طول بازی خود با صحنه های ناتمام و سایر ویژگی های گم شده مواجه خواهید شد.

تریلر Baldur's Gate 3

آخرین تریلر

جدیدترین تریلر بازی Baldur's Gate 3 در The Game Awards 2022 منتشر شد. در طول دو دقیقه از تصاویر بصری خوشمزه، ما با طرح اصلی بازی به همراه چند تکه دیالوگ از برخی از شخصیت های مهم عنوان، از جمله اعضای حزب Shadowheart، Gale و Lae'zel آشنا می شویم.

لحظات پایانی تریلر به طرفداران سری اشاره خوبی دارد و مینسک را نشان می‌دهد، رنجر فوق‌العاده‌ای که در حال فرار از تهاجمی یک تقلید برای گرفتن انتقام از ربوده‌کنندگانش است.

تریلرهای بیشتر

اگرچه ما در طول این مقاله تعدادی تریلر از Baldur's Gate 3 را قرار داده ایم، می توانید تعداد زیادی تریلر دیگر و همچنین برخی از پشت صحنه های توسعه بازی را در کانال رسمی یوتیوب Larian Studios بیابید (در نسخه جدید باز می شود. برگه) .

داستان و صحنه Baldur's Gate 3

دروازه Baldur's 3 داستان یک ماجراجوی بدبخت از سرزمین Faerûn را روایت می کند. قهرمان ما که توسط Mindflayers شوم ربوده شده است، به یک Mindflayer Tadople آلوده شده است، یک انگل کوچک وحشتناک که به تدریج آنها را به یک نفرت شاخک تبدیل می کند. تلاش ساده است: یک درمان پیدا کنید.

در این ماموریت، با گروهی از شخصیت‌ها روبرو می‌شوید که با قرار گرفتن در موقعیتی مشابه، پیشنهاد می‌دهند به حزب شما بپیوندند و در سفر از شما حمایت کنند. در اقدام اول، شما در سراسر ساحل شمشیر سفر خواهید کرد و سواحل خطرناک و ویرانه های مرموز آن را برای هر سرنخ که می توانید پیدا کنید جستجو می کنید.

به شما گروهی به یاد ماندنی از شخصیت‌ها نیز ملحق می‌شوید که همگی دیدگاه‌های متنوع خود را به روی میز می‌آورند. اگرچه تنها پنج عضو حزب در دسترسی زودهنگام در دسترس هستند، می‌توان انتظار داشت که همراهان بیشتری در بازی کامل ظاهر شوند.

کلاس Baldur's Gate 3

یک بارد طلسم می بافد

(اعتبار تصویر: Larian Studios)

هنگام ساخت شخصیت خود در Baldur's Gate 3 ، کلاس های زیادی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام از سیاه چال ها و اژدهاهای کلاسیک استخراج شده اند. هنگامی که شخصیت خود را ایجاد می کنید، باید یکی از این گزینه ها را انتخاب کنید، پس عاقلانه انتخاب کنید.

روحانیون: قدرت خدایان را برای انداختن جادوهای قدرتمند هدایت می کنند.

مبارزان : استادان مبارزه که با مهارتی بی نظیر از سلاح استفاده می کنند.

رنجرز: پیشاهنگانی که با خفا و لطف در طبیعت حرکت می کنند.

سرکش ها: از پنهان کاری، رفلکس ها و تطبیق پذیری برای مقابله با هر چیزی استفاده کنید.

Warlocks : طلسم‌سازان قدرتمندی که با موجودات الدریش پیمان می‌بندند.

جادوگران: از دانش محرمانه برای انجام طلسم های ویرانگر استفاده می کنند.

درویدها: از قدرت طبیعت استفاده می کنند و قدرت وحشی را هدایت می کنند.

جادوگران: جادوها را از طریق جادوی نسل خونی قدرتمند خود انجام می دهند.

بربرها: از قدرت بدنی بی بدیل و قدرت ناشی از خشم استفاده می کنند.

باردها: از جادوی آواز و گفتار برای بافتن افسون ها استفاده کنید.

پالادین ها: جنگجویان خدایان هستند که دارای قدرت های الهی هستند.

گیم پلی Baldur's Gate 3

درویدها در یک بیشه سرسبز می جنگند

(اعتبار تصویر: Larian Studios)

Baldur's Gate 3 یک بازی RPG جهان باز ایزومتریک است که در آن شما یک قهرمان داستان و همچنین گروهی از ماجراجویان را کنترل می کنید. اگرچه از نظر بصری بسیار شبیه به Diablo 4 است، اما گیم پلی بازی Baldur's Gate بین بخش های زمان واقعی و نوبتی تقسیم می شود.

بیشتر بازی در زمان واقعی اتفاق می افتد، شما نقشه را کاوش می کنید، پازل ها را حل می کنید، آیتم ها را پیدا می کنید و با NPC ها صحبت می کنید. با این حال، اگر همه چیز خشن شود، زمان مکث می کند و شخصیت ها مودبانه به نوبت عمل می کنند. در این لحظات ، Baldur's Gate 3 بسیار شبیه یک بازی RPG تاکتیکی می شود، جایی که موقعیت یابی، و همچنین استفاده از مهارت ها و جادوها، حیاتی می شود اگر می خواهید اعضای حزب خود را زنده نگه دارید.

همانند بازی‌های قبلی استودیو Larian، Baldur's Gate از اثرات محیطی آزادانه استفاده می‌کند. اگر با طلسم آتش به گودال روغنی برخورد کنید، شعله ور می شود و برای هر بدبخت بدبختی که بالای آن ایستاده ناراحتی زیادی ایجاد می کند. حرکت و موقعیت یابی نیز کلیدی هستند. می توان اشیاء را پرتاب کرد و دشمنان را هل داد. ارائه مجموعه ای از گزینه های تاکتیکی

اخبار Baldur's Gate 3

گره زنی نگران <a href= از نمای نزدیک" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/3SaGAz4nokm7TDycdwJWmk.jpg">

(اعتبار تصویر: Larian Studios)

دسترسی اولیه Baldur's Gate 3 نهمین آپدیت را دریافت می کند
Patch 9 که در دسامبر 2022 منتشر شد، مجموعه ای از ویژگی های جدید را به نسخه دسترسی زودهنگام بازی اضافه کرد، از جمله یک کلاس کاملاً جدید: Paladin. به‌روزرسانی همچنین سقف سطح قبلی را حذف کرد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به سطح 5 برسند و انواع گزینه‌های جدید را برای پیشرفت کاراکتر باز می‌کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است