سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تریلر جدید اوپنهایمر اولین نگاه گسترده ای به حماسه کریستوفر نولان در جنگ جهانی دوم دارد.

۵Z2Ht3wPxJpMF7PuAwZsRn-1200-80.jpg
فیلم اوپنهایمر تریلر جدیدی دریافت کرده است که فیلم حماسی و بیوگرافی بمب اتمی آتی کریستوفر نولان در جنگ جهانی دوم را با شکوه به نمایش می گذارد. این تریلر سه دقیقه‌ای نمای کلی خوبی از پیش‌فرض فیلم ارائه می‌کند، که ایجاد یک مرکز نظامی تخصصی را نشان می‌دهد که در آن تیزبین‌ترین ذهن‌های ایالات متحده برای کمک به ساخت بمب اتمی جمع می‌شوند - قبل از اینکه دولت آلمان نازی بتواند به همان چیزی ...

فیلم اوپنهایمر تریلر جدیدی دریافت کرده است که فیلم حماسی و بیوگرافی بمب اتمی آتی کریستوفر نولان در جنگ جهانی دوم را با شکوه به نمایش می گذارد.

این تریلر سه دقیقه‌ای نمای کلی خوبی از پیش‌فرض فیلم ارائه می‌کند، که ایجاد یک مرکز نظامی تخصصی را نشان می‌دهد که در آن تیزبین‌ترین ذهن‌های ایالات متحده برای کمک به ساخت بمب اتمی جمع می‌شوند - قبل از اینکه دولت آلمان نازی بتواند به همان چیزی برسد - و تلاش برای پایان دادن سریع به جنگ جهانی دوم.

مطمئناً یک بازیگر ستاره حضور دارد، کیلیان مورفی، همکار قدیمی نولان، نقش اصلی را در نقش جی رابرت اوپنهایمر ایفا می‌کند و بازیگران مکملی متشکل از امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور، فلورانس پیو، جک کواید و کنت برانا هستند. .

اوپنهایمر در تاریخ ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۳ در سینماها اکران می شود، که همزمان با فیلم باربی گرتا گرویگ است - اگرچه نمی توانیم همپوشانی زیادی را در مخاطبان هدف تصور کنیم.

در زیر می توانید تریلر را تماشا کنید:

نگاه تاریخ به شماست

البته بمب اتمی در کتاب‌های تاریخ ما کاملاً جا افتاده است، و همه ما می‌دانیم که چگونه این اتفاق می‌افتد - با استقرار فناوری مخرب ایالات متحده علیه ژاپن، و با موفقیت ملت را به تسلیم سوق داد.

نگاهی دزدکی به تام کونتی در نقش آلبرت انیشتین فیزیکدان نظری مشهور داریم که به نظر می رسد نقشی در این فیلم داشته باشد - احتمالاً نامه ای را که به رئیس جمهور وقت فرانکلین دی. روزولت درباره توسعه احتمالی سلاح های اتمی آلمان ارسال شده است، پوشش می دهد.

کریستوفر نولان به وضوح علاقه خاصی به این دوره از تاریخ دارد، زیرا فیلم پرفروش جنگ جهانی دوم دانکرک را در سال ۲۰۱۷ اکران کرد. کسانی که هنوز با فیلم هیجان انگیز سفر در زمان Tenet (2020) سردرگم هستند، ممکن است با بازگشت به واقعیت برای فیلم بعدی نولان راحت شوند. - اما در هر صورت این یکی از بهترین فیلم های جدید ۲۰۲۳ است.