متن خبر

تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک برای خودروهای حمل آرد

تخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک برای خودروهای حمل آرد

اخبارتخفیف ۷۰ درصدی طرح ترافیک برای خودروهای حمل آرد
شناسهٔ خبر: 109190 -
خبرکاو:

به گزارش ایسنا، حشمت‌الله عسگری در جلسه شورای آرد و نان استان تهران با اشاره به وجود برخی مشکلات در حمل آرد، بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که برای حمل آرد به جهت ورود به محدوده طرح ترافیک وجود داشت با معاونت حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران جلسه‌ای گذاشتیم تا نهایت مساعدت و همکاری با مجموعه استانداری و شرکت حمل آرد ایجاد شود. شهرداری تهران تاکید کرد که همچون سال‌های گذشته مساعدت لازم را انجام می‌دهد البته شرکت حمل آرد باید خودروهایی که اقدام به حمل آرد می‌کنند را در سامانه ثبت کند تا تکلیف برای شهرداری تهران مشخص باشد.

وی بیان کرد: مقرر شد تخفیف ۷۰ درصدی برای این خودروها در نظر گرفته شود و اگر در ساعات پیک نباشد با مبلغ کمتری می‌توانند عوارض ورود به محدوده را پرداخت کنند البته وقتی این خودروها وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند ملزم به رعایت قوانین و مقررات هستند و در صورت بروز تخلف جریمه خواهند شد.

وی تاکید کرد: به سبب نوسان در مدت‌زمان حمل آرد به نانوایی‌ها مقرر شد شرکت بازرگانی دولتی برنامه اساسی برای حمل آرد ارائه کند چراکه پیش از این مشکلی وجود داشت. آنچه متعارفاستایناستکه در شهر تهران تا سه روز و در شهرستان‌ها پنج تا هفت روز آرد به نانوایی‌ها برسد و اگر بیشتر از این میزان باشد مشکلات و نوساناتی در ساختار مدیریتی محسوب می‌شود و قطعا بروز چنین مواردی مطلوب نیست لذا از شرکت بازرگانی دولتی می‌خواهیم نرم‌افزاری برای کنترل خودروها ایجاد کند تا بتوان این زمان را کنترل کرد.

انتهای پیام

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کليه حقوق تعلق دارد به سایت خبرکاو