سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تاریخ عرضه Realme Narzo N53، مشخصات کلیدی، طراحی و رنگ‌ها فاش شد

gsmarena_001-237.jpg
ریلمی یک ماه پیش از Narzo N55 به عنوان اولین گوشی هوشمند تحت سری Narzo N رونمایی کرد و در تاریخ ۱۸ می با عرضه Narzo N53 در هند، خط تولید را گسترش خواهد داد. Realme Narzo N53 به عنوان «بازتعریف سطح ورودی» معرفی می‌شود که از «طراحی خیره‌کننده، عملکرد قدرتمند و آپشن های پیشرفته» برخوردار است. و در حالی که این شرکت جزئیات برگه مشخصات Narzo N53 را ارائه نکرده است، طراحی ...

ریلمی یک ماه پیش از Narzo N55 به عنوان اولین گوشی هوشمند تحت سری Narzo N رونمایی کرد و در تاریخ ۱۸ می با عرضه Narzo N53 در هند، خط تولید را گسترش خواهد داد.

Realme Narzo N53 به عنوان «بازتعریف سطح ورودی» معرفی می‌شود که از «طراحی خیره‌کننده، عملکرد قدرتمند و آپشن های پیشرفته» برخوردار است. و در حالی که این شرکت جزئیات برگه مشخصات Narzo N53 را ارائه نکرده است، طراحی و مشخصات کلیدی گوشی را فاش کرده است.

تاریخ عرضه، مشخصات کلیدی و طراحی Realme Narzo N53 فاش شد

پشت Realme Narzo N53 یادآور مدل‌های iPhone Pro است، زیرا دارای یک جزیره دوربین به‌شکل یک دایره با سه دایره است - دو دایره برای دوربین‌ها و یکی برای فلاش.

پنل پشتی Narzo N53 دارای طراحی California Sunshine با الگوی دوش مانند شبیه به نسخه Sunshower Realme C55 است. در پایین پورت USB-C قرار دارد که در کنار جک هدفون ۳.۵ میلی متری، میکروفون و جلوپنجره بلندگو قرار دارد. در قاب سمت راست دکمه تنظیم صدا و پاور وجود دارد که به عنوان اسکنر اثر انگشت نیز عمل می کند.

تاریخ عرضه، مشخصات کلیدی و طراحی Realme Narzo N53 فاش شد

ما صفحه نمایش بریدگی را در جلو داریم، اما از قطر و وضوح آن اطلاعی نداریم. با این حال، می توانید مطمئن باشید که این یک پنل LCD است.

Realme Narzo N53 از یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ ۳۳ واتی استفاده می کند که تبلیغ می شود تا ۵۰٪ در ۳۴ دقیقه شارژ شود. این گوشی هوشمند با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی عرضه می شود، اما ممکن است پیکربندی حافظه بیشتری وجود داشته باشد که هنوز تایید نشده است.

تاریخ عرضه، مشخصات کلیدی و طراحی Realme Narzo N53 فاش شد

Narzo N53 7.49 میلی متر ضخامت خواهد داشت و آن را به باریک ترین گوشی ریلمی تا کنون تبدیل می کند. Amazon.in نشان داد که حداقل در دو رنگ عرضه خواهد شد، اما ما هنوز نام بازاریابی آنها را یاد نگرفته ایم.

تاریخ عرضه، مشخصات کلیدی و طراحی Realme Narzo N53 فاش شد

با عرضه حدود یک هفته دیگر، می‌توانید انتظار داشته باشید که Realme آپشن های بیشتری از Narzo N53 را برای ایجاد تبلیغات در اطراف آن فاش کند. در عین حال، می توانید تحلیل Realme C55 ما را بخوانید، چیزی که Narzo N55 بر اساس آن است. ما همچنین یک تحلیل ویدیویی داریم که می توانید در زیر تماشا کنید.

منبع

خبرکاو

منبع