متن خبر

تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor، تریلرها، گیم پلی و اخبار

تاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor، تریلرها، گیم پلی و اخبار

اخبارتاریخ انتشار Star Wars Jedi: Survivor، تریلرها، گیم پلی و اخبار
شناسهٔ خبر: 267272 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

Star Wars Jedi: Survivor در ماه آوریل اکران می شود. چند ماه دیگر، ما به فصل بعدی داستان جدای در تبعید کال کسیس دسترسی خواهیم داشت. انتشار قریب‌الوقوع دنباله Jedi: Fallen Order برای طرفداران جنگ ستارگان و طرفداران روح‌افکن بسیار لذت بخش است.

Jedi: Survivor از Respawn Entertainment یک بازی اکشن سوم شخص داستان محور است که در دنیای مهم جنگ ستارگان جورج لوکاس اتفاق می افتد. ادامه بازی Jedi: Fallen Order قرار است برای PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر شود و داستان Cal Kestis را پنج سال پس از بازی اصلی ادامه می‌دهد. داستان Jedi: Survivor که قبل از Star Wars: A New Hope می‌گذرد، در یکی از تاریک‌ترین دوره‌های تاریخ جنگ ستارگان اتفاق می‌افتد و تاکید نسخه اصلی بر ماجراجویی، اکتشاف و نبردهای سینمایی است.

برای دانستن همه چیزهایی که در مورد Star Wars Jedi: Survivor می دانیم، از جمله آخرین اخبار، تریلرها و جزئیات گیم پلی، به ادامه مطلب بروید.

Star Wars Jedi: Survivor: به تعقیب و گریز

چیست؟ دنباله فیلم Star Wars Jedi: Fallen Order 2019.

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS5، Xbox Series X|S و PC

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ 29 آوریل 2023

Star Wars Jedi: Survivor: تاریخ انتشار و پلتفرم ها

یک تانک باکتای مرموز

(اعتبار تصویر: EA)

Star Wars: Jedi: Survivor در 29 آوریل 2023 برای PS5، Xbox Series X، Xbox Series S و PC عرضه می شود. Jedi: Survivor همچنین در تاریخ نامشخصی برای کسانی که اشتراک Xbox Game Pass Ultimate دارند به Xbox Game Pass می‌آید.

Jedi: Survivor در ابتدا برای انتشار در 17 مارس 2023 برنامه ریزی شده بود، با این حال، توسعه دهنده Respawn (در تب جدید باز می شود) در ژانویه 2023 اعلام کرد که این بازی اکنون در 28 آوریل 2023 منتشر خواهد شد، تا اکشن ماجراجویی بتواند "به نوار کیفیت استودیو”. شما می توانید Star Wars Jedi: Survivor (در برگه جدید باز می شود) را از همین حالا پیش خرید کنید.

تریلرهای Star Wars Jedi: Survivor

جدیدترین تریلر

جدیدترین تریلر بازی Jedi: Survivor در میان پیش‌نمایش‌های متعدد در The Game Awards 2022 قرار گرفت. ترکیبی از اکشن سینمایی و تیزر گیم‌پلی، این «تریلر رسمی افشاگری» لحن تیره‌تر و سکانس‌های جنگی دیوانه‌کننده بازی را به خوبی نشان می‌دهد.

تریلر در مورد جزئیات طرح بسیار مرموز است، اما به نظر می رسد که شخصیت اصلی Jedi: Survivor، Cal Kestis، به معنای واقعی کلمه و به معنای واقعی کلمه در حال سواری پر دست انداز است. از فرود تصادفی در یک سیاره خشک گرفته تا مبارزه با مشتریان مشکوک در وسط یک شهر متروکه، به نظر می رسد کال در زمان سختی – و در عین حال بدون شک جنگ ستارگان – قرار دارد.

تریلرهای بیشتر

ما در سراسر این مقاله تعدادی تریلر از Star Wars Jedi: Survivor قرار داده‌ایم، اما اگر می‌خواهید تمام تریلرهایی را که تاکنون منتشر شده‌اند ببینید، می‌توانید آن‌ها را در کانال یوتیوب EA Star Wars پیدا کنید (در برگه جدید باز می‌شود) .

داستان و صحنه فیلم Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor داستان کال کستوس، جدی را ادامه می دهد که با فرار به حومه کهکشان از نابودی سفارش خود جان سالم به در برد. در Jedi: Fallen Order، متوجه می‌شویم که کال نمی‌تواند از دست دراز امپراتوری فرار کند و به زودی متوجه می‌شود که برای زندگی‌اش در برابر نیروهای تفتیش عقاید می‌جنگد. کال که با جدای دیگری در تبعید کار می کند، برای بازسازی فرقه جدای تلاش می کند.

داستان پنج سال پس از Fallen Order ، Jedi: Survivor داستان کال را ادامه می‌دهد. با توجه به وب سایت بازی (در تب جدید باز می شود) ، قهرمان ما به یک شوالیه جدی کاملاً تبدیل شده است. با این حال، کال همچنان در تسخیر «خاطرات و انتظارات از Jedi Order» است. علاوه بر همه اینها، به نظر می رسد که او مبارزه را به شیوه ای جدید به امپراتوری خواهد آورد

اگرچه می‌دانیم کال و دروید قابل اعتمادش BD-1 دوباره نقش‌های خود را در Jedi: Survivor بازی خواهند کرد، اما دقیقاً نمی‌دانیم کدام بازیگران دیگر نیز بازخواهند گشت. با این حال، تریلر یک شخصیت کاملاً جدید را نشان می‌دهد که پیوند نزدیکی با قهرمان داستان ما دارد. اضافه شده جدید، Bode Akuna یک مزدور است که به گفته Game Informer (در برگه جدید باز می شود) ، "پیوند ویژه ای" با Cal برقرار می کند و "نقش یک شخصیت یار هوش مصنوعی را بازی می کند که هم در مبارزه و هم در پیمایش کمک می کند".

گیم پلی Star Wars Jedi: Survivor

تیغه‌های کال و دشمن متقابل است

(اعتبار تصویر: EA)

Jedi: Survivor به سنت نسخه قبلی خود ادامه می‌دهد و اکشن سوم شخص پاسخگو، دوئل‌های شمشیر نوری فشرده و قدرت‌های نیروی راضی‌کننده را ارائه می‌دهد. اگرچه هنوز جزئیات دقیقی در اختیار نداریم، اما گیم‌پلی‌ای که در تریلرهای Jedi: Survivor دیده‌ایم نشان می‌دهد که هک و اسلش رضایت‌بخش Soulsborne از نسخه اصلی بازگشته است. ما احتمالاً می‌توانیم انتظار درخت‌های نیروی قابل تنظیم و سیستم استراحتی را داشته باشیم که یادآور مکان‌های لطف Elden Ring باشد.

با این حال، کارگردان بازی، استیگ آسموسن، بیش از چند نکته در مورد مکانیک های جدیدی که در Jedi: Survivor نمایش داده می شود، ارائه کرده است. در مصاحبه ای با Game Rant در دسامبر 2022، آسموسن توضیح داد که Cal می تواند از پنج حالت Lightsaber استفاده کند که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. اینها شامل شمشیر تک استاندارد، سابرهای دوگانه، یک چوب سابر دارث ماول، یک سابر متقاطع و یک ترکیب سابر/بلستر می باشد.

طرفداران جنگ ستارگان متوجه خواهند شد که آخرین سبک یک انحراف آشکار از ارتدوکس جدی جدی است. از این گذشته، خود اوبی وان از ماهیت "دست و پا چلفتی و تصادفی" یک بلستر انتقاد کرد. با این حال، مطابق با لحن سخت سریال، به نظر می رسد کال برای زنده ماندن هر کاری که لازم است انجام می دهد، حتی اگر به معنای پرواز در مقابل قرن ها قرارداد جدی باشد.

اخبار Star Wars Jedi: Survivor

کال <a href= از یک طاقچه آویزان می شود، مردی به او دستش را بالا می برد" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/xYEYCjvmgbxptdXyJWVGCo.jpg">

(اعتبار تصویر: EA)

کارگردان Respawn توضیح می دهد که چرا Star Wars Jedi: Survivor روی Xbox One و PS4 نخواهد بود.
در روندی که به طور فزاینده ای رایج شده است، به نظر می رسد که افراد حاضر در PS4 و Xbox One نمی توانند آخرین فصل ماجراجویی Cal Kestis را به دست آورند.

استیگ آسموسن، کارگردان بازی اخیراً در مصاحبه ای به صراحت گفته است که توسعه دهندگان Jedi: Survivor می خواستند از پردازنده های سریعتر، حافظه بزرگتر/سریعتر، زمان بارگذاری بهتر و غیره برای ایجاد نقشه های بسیار بزرگتر با جزئیات بیشتر استفاده کنند. ، تراکم بیشتر، تنوع دشمن/NPC گسترده تر و وفاداری کلی".

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است