سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تاریخ انتشار Skull and Bones، گیم پلی و آخرین اخبار

(اعتبار تصویر: یوبی سافت) Skull and Bones بالاخره پس از سال ها تاخیر و تغییرات عمده در تمرکز اصلی بازی، اواخر این هفته از راه می رسد. با توجه به آنچه تاکنون دیده‌ایم، به نظر می‌رسد که Skull and Bones یک قیمت استاندارد جهانی Ubisoft باشد. شما به عنوان یک دزد دریایی غرق شده شروع به کار می کنید و راه خود را تا یک افسانه دزدان دریایی ادامه می دهید. ماموریت هایی برای انجام دادن، مراکزی برای بازدید ...
جمجمه و استخوان
(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

Skull and Bones بالاخره پس از سال ها تاخیر و تغییرات عمده در تمرکز اصلی بازی، اواخر این هفته از راه می رسد.

با توجه به آنچه تاکنون دیده‌ایم، به نظر می‌رسد که Skull and Bones یک قیمت استاندارد جهانی Ubisoft باشد. شما به عنوان یک دزد دریایی غرق شده شروع به کار می کنید و راه خود را تا یک افسانه دزدان دریایی ادامه می دهید. ماموریت هایی برای انجام دادن، مراکزی برای بازدید و سفارشی سازی کشتی های زیادی وجود دارد. آنچه واضح است این است که دامنه و دید بازی از اولین رونمایی آن به شدت تغییر کرده است.

در حالی که منتظر انتشار بازی آینده Skull and Bones هستیم، در اینجا همه چیزهایی که تاکنون در مورد بازی اعلام شده است، از جمله نگاهی به تریلر کاملاً جدید آورده شده است.

جمجمه و استخوان ها: بریده به تعقیب

چیست؟ ماجراجویی دزدان دریایی آینده یوبی سافت

کی بیرون می آید؟ PS5، Xbox Series X|S و PC

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ 16 فوریه 2024

تاریخ انتشار و پلتفرم های Skull & Bones

جمجمه و استخوان

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

Skull and Bones در 16 فوریه 2024 عرضه خواهد شد.

زمانی که این بازی برای اولین بار معرفی شد، انتشار آن تنها برای PS4 ، Xbox One و PC تایید شد. اگرچه، در آن زمان، قرار بود در سال 2018 منتشر شود. پس از تاخیرهای فراوان و عرضه نسل جدید کنسول ها، Skull and Bones اکنون PS4 و Xbox One را کنار گذاشته است. این همچنان بر روی رایانه شخصی خواهد بود، اما روی کنسول ها، اکنون برای PS5 ، Xbox Series X و Xbox Series S عرضه می شود.

Skull and Bones همچنین اولین بازی یوبی سافت خواهد بود که زیر قیمت 70 دلار / 70 پوند برای کنسول های نسل جدید فروخته می شود، چیزی که قبلاً به آن متعهد نبوده است.

تریلرهای Skull & Bones

یوبی‌سافت تریلر جدیدی از Skull and Bones را در مراسم The Game Awards 2024 به نمایش گذاشت. این یک گیم‌پلی غواصی عمیق است که جزئیات نبرد دریایی، پیشرفت بازیکن و داستان اصلی را نشان می‌دهد. شما می توانید آن را در زیر تماشا کنید.

ما چند تریلر کلیدی Skull and Bones را در طول این مقاله قرار داده‌ایم، اما می‌توانید تمام تریلرهای Skull and Bones را که تا به امروز در کانال رسمی یوبی‌سافت منتشر شده‌اند، پیدا کنید.

گیم پلی Skull & Bones

زمانی که Skull and Bones برای اولین بار فاش شد، بیشتر شبیه Rainbow Six Siege بود که اکنون به نظر می رسد. این بازی یک بازی PvP تیمی کوچک بود که در آن هر بازیکن نقش کشتی را بر عهده می‌گرفت، آن را با تفنگ‌ها و زره‌های مخصوص آماده می‌کرد و سپس دو تیم با توپ‌ها و تفنگ‌های خود یکدیگر را منفجر می‌کردند.

این همه تغییر کرده است، یا حداقل دیگر تمرکز بر آن نیست. اکنون Skull and Bones ابتدا یک بازی اکشن RPG است. شما زندگی را به عنوان یک دزد دریایی غرق شده آغاز می کنید. شما باید منابعی را جستجو کنید تا یک کشتی قایقرانی کوچک و عملاً بی دفاع بسازید، و از همان آغازهای فروتنانه، خود را بالا ببرید تا به یک لرد دزدان دریایی تبدیل شوید.

با استفاده از کشتی خود به دور دنیای باز سفر خواهید کرد و چوب، فلزات گرانبها و سایر منابعی را که برای ساخت تجهیزات به آن نیاز دارید، جستجو می کنید. شما با دشمنان هوش مصنوعی، مانند کشتی های دیگر، و همچنین حیوانات وحشی مانند اسب آبی و کوسه روبرو خواهید شد. و شما منابع و غنیمت بیشتری از آنها به دست خواهید آورد و از آن برای تجارت پول در لانه های دزدان دریایی و سایر پاسگاه ها یا استفاده از آن در صنایع دستی خود استفاده خواهید کرد.

بهترین راه برای کسب درآمد، تجهیزات و نقشه ها، بستن قراردادها است. این مشاغل شما را در حال شکار جوایز، حمله به شهرها، یا جستجوی گنج از دست رفته می بینند. قراردادهایی که به آنها دسترسی دارید بر اساس "بد نامی" شما تعیین می شود و تکمیل قراردادها نیز به شما در افزایش سطح بدنامی شما کمک می کند. در حالی که می‌توانید با غنیمتی که برمی‌دارید وسایل و تجهیزات بخرید، Skull and Bones به شما این امکان را می‌دهد که تجهیزاتی را بسازید تا چنگال خود را بچینید.

همانطور که در هفت دریای جمجمه و استخوان پرسه می زنید، نقشه هایی را کشف خواهید کرد. اینها ممکن است پاداشی برای تکمیل قراردادها یا پنهان شدن در ته صندوقچه های گنج باشد. آنها برای ساخت بازی ضروری خواهند بود. با نقشه‌ها و منابعی که در جهان پیدا می‌کنید، از لاشخور کشتی‌های غرق‌شده، برداشت منابع طبیعی یا شکار حیوانات در دریا، می‌توانید کشتی‌های کاملاً جدیدی بسازید، سلاح‌ها و زره‌های جدید بسازید و همه اتصالات کشتی خود را ارتقا دهید.

برخی از قوی ترین بدنه ها و تجهیزات باید ساخته شوند. پس ، اگر می‌خواهید به ترسناک‌ترین دزد دریایی در هفت دریا تبدیل شوید، باید وقت خود را روی کاردستی و نقشه‌های اولیه سرمایه‌گذاری کنید.

جمجمه و استخوان چند نفره

Skull and Bones زندگی خود را به عنوان یک بازی PvP شروع کرد، اما از آن زمان به یک بازی بقا تبدیل شد که می‌توان آن را به طور کامل به صورت انفرادی بازی کرد. این یک تغییر بسیار شدید نسبت به دیدگاه اصلی برای بازی دزدان دریایی جهان باز Ubisoft است. با این حال، Skull and Bones چند نفره هنوز به شکلی تغییر یافته وجود دارد.

در حالی که کل بازی را می توان به تنهایی بازی کرد، می توانید آن را به روی بازیکنان دیگر، چه دوستان و چه دشمنان، باز کنید. هنگامی که یک ماموریت قراردادی را انجام می دهید و برای بدست آوردن غارت به دنیا می روید، می توانید بازیکن دیگری را به مهمانی خود دعوت کنید و برای انجام ماموریت با هم بپیوندید. در حالی که بازی را کمی ساده‌تر می‌کند و باید مقداری از درآمد را تقسیم کنید، زیرا اغلب متوجه می‌شوید که دشمنان بیشتری را به جان می‌خرید و بیشتر از چیزی که نگه‌دارید می‌توانید به دست آورید، به اشتراک گذاشتن آن با دوست به این معنی است که در نهایت با کمتری مواجه خواهید شد.

شما همچنین می توانید بازی خود را به روی بازیکنان دشمن باز کنید و هفت دریا را به یک عرصه PvP تبدیل کنید. در حالی که نمی‌توانید در آب‌های امن اطراف لانه دزدان دریایی مورد حمله قرار بگیرید، به محض اینکه از مرزهای آن خارج شوید، می‌توانید توسط بازیکنان دیگر هدف قرار بگیرید. البته، در مسیر خروج از یک ماموریت ممکن است توجه زیادی را به خود جلب نکنید، اما زمانی که در راه بازگشت به بندر هستید، غنیمتی پر از غنیمت است، بازیکنان دشمن شما را به عنوان یک هدف با ارزش بالا روی آمپلی فایر می بینند و ممکن است بیایند. برای شکار شما

به این ترتیب، PvP و Co-op هنوز در Skull and Bones نقش دارند، اما به شکل بسیار کاهش یافته ای هستند.

انواع کشتی جمجمه و استخوان

جمجمه و استخوان

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

چندین نوع کشتی در Skull and Bones وجود خواهد داشت که هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف قابل توجهی هستند. سه نوع مورد تایید یوبی‌سافت در یوبی‌سافت فوروارد، کشتی‌های باری، کشتی‌های ناوبری و کشتی‌های قدرت آتش بودند. ممکن است انواع بیشتری وجود داشته باشد که ما هنوز نبینیم، اما علاوه بر این دسته‌ها، می‌دانیم که بدنه‌های متعددی از هر نوع وجود دارد، پس فرصت‌های زیادی برای یافتن کشتی مناسب برای سبک بازی شما وجود خواهد داشت.

کشتی های باری
کشتی‌های باری بزرگ‌تر و کندتر از انواع کشتی‌های سرپوشیده، انبارهای بزرگی دارند که به شما امکان می‌دهد تا غنایم بیشتری نسبت به هر نوع کشتی دیگری حمل کنید. در حالی که آنها ممکن است به خوبی کشتی‌های قدرت آتش در جنگ نباشند و به اندازه کشتی‌های ناوبری سریع نباشند، اما اگر یک کشتی باری را وارد نبرد می‌کنید، نیازی به ترک غارت نخواهید داشت.

کشتی های ناوبری
در حالی که زره یا نقاط سختی که بتوانید خطوط توپ را در آن نصب کنید، ندارید، کشتی های ناوبری سریع ترین و قابل مانورترین نوع کشتی هستند. آنها نه تنها برای جستجوی پیش رو خوب هستند، بلکه در یک نبرد یک کاپیتان خوب می تواند بین دشمنان خود ببافد و جلوتر از اسلحه های آنها بماند. نقطه ضعف دیگر آنها یک نگه داشتن کوچک است، پس از این نوع کشتی بهتر است زمانی استفاده کنید که دوستی دارید که به جمع آوری غنائم بعد از جنگ کمک کند.

کشتی های قدرت آتش
اگر می خواهید مبارزه را به یک نبرد بکشانید، این نوع کشتی برای شما خواهد بود. ممکن است به سرعت یا به اندازه یک کشتی ناوبری سریع نباشد، ممکن است زره یا نگهدارنده یک کشتی باری نداشته باشد، اما کشتی با قدرت آتش می تواند بیشترین اسلحه ها را بارگیری کند و بر میدان جنگ تسلط یابد.

اخبار جمجمه و استخوان ها

جمجمه و استخوان

(اعتبار تصویر: یوبی سافت)

بتای باز یک هفته قبل از روز انتشار
یک نسخه Open Beta نهایی برای Skull and Bones در راه است. بازیکنان می‌توانند بازی را از 7 فوریه 2024، ساعت 18 (PT) / 8 فوریه 2024، ساعت 3 صبح (CET) / 8 فوریه 2024، ساعت 13:00 (AET) شروع کنند. می‌توانید درباره آنچه در وبلاگ Ubisoft گنجانده شده است بیشتر بخوانید.

Skull and Bones در Ubisoft Forward 2023 آهنگی دریافت می کند
Skull and Bones واقعاً در Ubisoft Forward 2023 دوباره ظاهر شد، اما تقریباً فقط در قالب یک اجرای موسیقی. حداقل یک نسخه بتا اعلام شد، پس برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Skull & Bones "یک بازی روایت محور نیست"
اگر به یک داستان عالی در Skull & Bones امیدوار هستید، ممکن است بخواهید این انتظارات را کاهش دهید. رایان بارنارد، کارگردان بازی در مصاحبه ای با True Achievements به ما گفت:

« جمجمه و استخوان ها یک بازی روایت محور نیست. ما قطعات روایی داریم – در بازی، NPC های مهمی به نام Kingpins را ملاقات خواهید کرد که داستان های خاص خود را دارند که با بستن قرارداد با آنها، با ایجاد رابطه با آنها، یاد خواهید گرفت. یک داستان زیربنایی برای بازی وجود دارد که با آن کل داستان های جهان را می سازیم، اما این تمرکز اصلی نیست. ما قصد داریم بازیکنان داستان های خود را بسازند و بتوانند نوع دزد دریایی را که می خواهند انتخاب کنند."

در عوض، بارنارد سیستم پیشرفت، Infamy را به عنوان نیروی محرکه در این کمپین می نامد. از آنجایی که این یک تجربه از سرویس زنده است، جای تعجب نیست که داستان در مرکز توجه قرار نگیرد، اگرچه ممکن است برای کسانی که پس از یک ماجراجویی جدید دزدان دریایی تک نفره ناامید کننده باشد.

این همه آن چیزی است که باید در مورد جمجمه و استخوان بدانید. برای نگاهی به آنچه در سال آینده برای PS5 عرضه می شود، لیست بازی های جدید PS5 ما را تحلیل کنید

Associate Editor، TechRadar Gaming

Vic ویرایشگر Associate TechRadar Gaming است. Vic یک روزنامه‌نگار بازی‌های برنده جایزه، تجربه‌ای از IGN، Eurogamer و موارد دیگر را به جدول TechRadar می‌آورد. حتی ممکن است او را از رادیو یا صحبت در یک پنل شنیده باشید. ویک نه تنها به بازی‌ها علاقه دارد، بلکه او همچنین یک مدافع مشتاق سلامت روان است که در پانل‌ها و پادکست‌ها برای بحث درباره آگاهی از سلامت روان ظاهر شده است. برای اطلاعات بیشتر حتما او را در توییتر دنبال کنید.

با مشارکت از

خبرکاو