متن خبر

تاریخ انتشار بازسازی Resident Evil 4، تریلرها، گیم پلی و اخبار

تاریخ انتشار بازسازی Resident Evil 4، تریلرها، گیم پلی و اخبار

اخبارتاریخ انتشار بازسازی Resident Evil 4، تریلرها، گیم پلی و اخبار
شناسهٔ خبر: 267843 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

بازسازی Resident Evil 4 یک بازی سوم شخص ترسناک بقا از کپکام است. این عنوان که در ماه مارس بر روی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود، نسخه‌ای بازسازی شده از Resident Evil 4 است که در سال 2005 منتشر شد.

رزیدنت اویل 4 که در دهکده‌ای اسپانیایی پیش‌بینی می‌شود، داستان لئون کندی را دنبال می‌کند که او ماموریتی را برای نجات دختر رئیس‌جمهور از دهکده‌ای از فرقه‌های انگل‌پرست آغاز می‌کند. اکشن شدید سوم شخص روی شانه بازی با عناصر مخفی کاری و بقا ترکیب شده است و یک تجربه ترسناک دیوانه کننده را ایجاد می کند.

این بازسازی مدرن Resident Evil 4 قرار است شامل طیف وسیعی از مدرن‌سازی‌ها و بهبودها باشد. در میان این موارد، جلوه‌های بصری بهبود یافته، از جمله طرح‌ها و پس‌زمینه شخصیت‌ها با جزئیات بیشتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات از بازسازی Resident Evil 4 به ادامه مطلب مراجعه کنید .

بازسازی Resident Evil 4 به تعقیب رسیده است

چیست؟ یک بازسازی مدرن از بازی اصلی ترسناک بقا Resident Evil 4

روی چه چیزی می توانم بازی کنم؟ PS4، PS5، Xbox X|S و PC

چه زمانی می توانم آن را بازی کنم؟ 24 مارس 2023

تاریخ انتشار و پلتفرم های بازسازی Resident Evil 4

تصویری <a href= از دهکده اسپانیایی در بازسازی Resident Evil 4" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/YXHKcTq3dQ6jrq7owjgz9H.jpg">

(اعتبار تصویر: Capcom)

بازسازی Resident Evil 4 قرار است در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ برای PS4، PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر شود.

متأسفانه، به نظر می رسد که این عنوان در Xbox Game Pass در دسترس نخواهد بود و در Xbox One قابل پخش نخواهد بود.

تریلرهای بازسازی Resident Evil 4

آخرین تریلر

جدیدترین تریلر بازسازی Resident Evil 4 به خوبی جلوه‌های بصری و داستان وهم‌آور بازی را به نمایش می‌گذارد. این تریلر که در اکتبر 2022 منتشر شد، تلاش لئون را برای نجات اشلی از دسیسه‌های شوم Los Illuminados نشان می‌دهد - فرقه شیطانی مسئول تاریکی که در دهکده کوچک اسپانیایی که در آن بازی اتفاق می‌افتد، گرفته شده است.

ما همچنین با نگاهی اجمالی به برخی از هیولاهای عنوان روبرو هستیم. اگرچه به نظر می رسد کپکام کارت های خود را در مورد اسپویلرهای بصری آنتاگونیست های وحشتناک تر Resident Evil 4 نزدیک به سینه نگه می دارد، اما نکاتی در مورد اینکه لئون و اشلی انتظار مواجهه با آن ها را دارند به ما داده شد. این تریلر همچنین چند انیمیشن زیبای صورت و تنظیمات چشمگیر را نشان می دهد.

تریلرهای بیشتر

علیرغم انتشار قریب الوقوع آن، تاکنون تریلرهای نسبتا کمی برای بازسازی Resident Evil 4 منتشر شده است. تریلر اعلام وضعیت بازی ژوئن 2022 (در برگه جدید باز می شود) را می توانید در کانال رسمی YouTube PlayStation (در برگه جدید باز می شود) پیدا کنید. همچنین یک تریلر گیم پلی پنج دقیقه ای (در تب جدید باز می شود) وجود دارد که می توانید آن را در کانال یوتیوب GameSpot پیدا کنید.

داستان و محیط بازسازی Resident Evil 4

بازسازی Resident Evil 4 شما را در نقش لئون کندی، مامور دولت ایالات متحده و بخشی از گروه ویژه مخالف شرکت شرور آمبرلا قرار می دهد. به کندی دستور داده شده که دختر رئیس جمهور، اشلی گراهام، را از فرقه شیطانی Los Illuminados بازگرداند.

تلاش او برای اشلی، لئون را به دهکده ای در روستایی اسپانیا هدایت می کند، پر از کشاورزانی که از آن زمان به یک انگل کنترل کننده ذهن آلوده شده اند که آنها را لاس پلاگاس می نامند. متأسفانه، به نظر می رسد اشلی نیز به این انگل مبتلا شده است و لوس ایلومینادوس قصد دارد از او به عنوان وسیله ای برای کنترل رئیس جمهور ایالات متحده استفاده کند.

همانطور که می بینید، خطرات بسیار زیاد است. لئون باید با مردم محلی متحد شود، رهبران فرقه را ردیابی کند و منبع توطئه لاس پلاگاس را کشف کند.

گیم پلی بازسازی Resident Evil 4

Resident Evil 4 بازسازی اشلی

(اعتبار تصویر: Capcom)

بازسازی Resident Evil 4 اکشن سوم شخص روی شانه را با عناصر مخفی کاری و مدیریت موجودی ترکیب می کند تا فرمول ترسناک بقای آزمایش شده و واقعی را ارائه دهد. علاوه بر این موارد اصلی Resident Evil، بازسازی Resident Evil 4 دارای برخی از بهبودهای کیفیت زندگی، از جمله طرح‌های کنترل اضافی و منوها و گرافیک بهبود یافته است.

این عنوان همچنین اضافه‌های کاملاً جدیدی را به همراه دارد، از جمله بازی‌های جانبی کاملاً جدید، انواع جدید دشمن، و مکانیک‌های جدید پاری که به لئون اجازه می‌دهد تا حملات را با چاقوی خود مسدود کند. Capcom همچنین برای جلوگیری از رویدادهای Quick-Time در بازسازی مناسب دیده است. اشلی همچنین دیگر نوار بهداشتی نخواهد داشت، اما در عوض، در صورت آسیب بیش از حد وارد یک "حالت سقوط" می شود. اگر نتوانید او را زنده کنید، و او در این حالت دوباره ضربه بخورد، او خواهد مرد. به قول یکی از نمایندگان کپکام، هدف از این کار این است که او احساس کند "بیشتر شبیه یک همراه طبیعی" و "کمتر شبیه یک نوار بهداشتی دوم برای نگهداری از کودک" ( از طریق IGN (در برگه جدید باز می شود ).

سیستم مدیریت موجودی "Attache Case" از نسخه اصلی همراه با The Merchant بازگشتی خواهد داشت. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، او مردی است که می خواهد ببیند آیا می خواهید اقلام جدید بخرید، وسایل اضافی بفروشید یا تجهیزات موجود را ارتقا دهید.

اخبار بازسازی Resident Evil 4

نمای آریالی <a href= از روستا" class="lazy-image-van" onerror="if(this.src && this.src.indexOf('missing-image.svg') !== -1){return true;};this.parentNode.replaceChild(window.missingImage(),this)" data-normal="https://vanilla.futurecdn.net/techradar/media/img/missing-image.svg" srcset="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-320-80.jpg 320w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-480-80.jpg 480w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-650-80.jpg 650w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-970-80.jpg 970w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-1024-80.jpg 1024w, https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB-1200-80.jpg 1200w" data-sizes="(min-width: 1000px) 970px, calc(100vw - 40px)" src="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB.jpg" data-pin-media="https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/aATjsPPrEKYAPVaAbRh8WB.jpg">

(اعتبار تصویر: Capcom)

توسعه دهنده Resident Evil 4 به بازگشت یک کنترلر بدنام اشاره می کند .

در مصاحبه ای در فوریه 2023 برای کانال YouTube Game Informer (در برگه جدید باز می شود) ، تهیه کننده Resident Evil 4، Yoshiaki Hirabayashi اشاره کرد که Capcom ممکن است کنترلر اره برقی بدنام احمقانه را بازسازی کند. کنترل‌کننده‌های اره‌های برقی اصلی، که در رابطه با عرضه اولیه Resident Evil 4 در سال 2005 ساخته شده‌اند، ابزارهای جانبی بی‌معنی و بیش‌ازحد بودند که به راحتی می‌توانستند با اره‌های برقی واقعی اشتباه گرفته شوند.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است