سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تارا و رانا سکته کردند / آخرین قیمت خودرو در بازار +فیلم

به گزاش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، تارا با گیربکس دستی و رانا پلاس دو محصول ایران خودرو هستند که در این هفته بدون تغییر قیمت به نسبت هفته گذشته در بازار خودرو حاضر بودند. نکته جالب در مورد تارا و رانا این است که این خودروها سه هفته است که ثبات قیمت را تجربه کردند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو و پژو ۲۰۷ با فرمان برقی ...

به گزاش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، تارا با گیربکس دستی و رانا پلاس دو محصول ایران خودرو هستند که در این هفته بدون تغییر قیمت به نسبت هفته گذشته در بازار خودرو حاضر بودند. نکته جالب در مورد تارا و رانا این است که این خودروها سه هفته است که ثبات قیمت را تجربه کردند. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو و پژو ۲۰۷ با فرمان برقی و گیربکس دستی بیشترین رشد را در بازار هفته اول اسفند امسال به خود دیدند. قیمت پژو ۲۰۶ رشدی حول و حوش ۲۰ میلیون تومانی را تجربه کرد. قیمت پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی و فرمان برقی نزدیک به ۲۵ میلیون تومان گران شد.

تیبا صندوقدار افتی حول و حوش ۱۲ میلیون تومانی را تجربه کرد و قیمت دنا با گیربکس دستی و موتور توربو شارژ حدود ۳۰ میلیون تومان را به خود دید. دو خودروی یاد شده به تریتب سه درصد و ۳.۷ درصد قیمتشان به نسبت هفته گذشته کاهش یافت.

خبرکاو