سایت خبرکاو

جستجوگر هوشمند اخبار و مطالب فناوری

تاخیر فصل دوم جدایی: نویسندگان’ اعتصاب اپل تی وی پلاس’ بهترین نمایش

nFmDKQXfRJWfKdGAMmpmCf-1200-80.jpg
فصل ۲ جدایی در میان اعتصابات جاری انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است، زیرا تولید فصل بعدی سریال علمی تخیلی موفق به طور موقت (از طریق Deadline) تعطیل شده است. با بازی آدام اسکات، بریت لور، پاتریشیا آرکت، جان تورتورو، زک چری و کریستوفر واکن، تصویر دیستوپیایی تعادل بین کار و زندگی در اپل تی‌وی پلاس فوراً مورد توجه قرار گرفت و به ایجاد این سرویس استریم به عنوان مکانی برای متفکر و خوب کمک کرد. علمی تخیلی ساخته شده - در کنار اکثر ...

فصل ۲ جدایی در میان اعتصابات جاری انجمن نویسندگان آمریکا متوقف شده است، زیرا تولید فصل بعدی سریال علمی تخیلی موفق به طور موقت (از طریق Deadline) تعطیل شده است.

با بازی آدام اسکات، بریت لور، پاتریشیا آرکت، جان تورتورو، زک چری و کریستوفر واکن، تصویر دیستوپیایی تعادل بین کار و زندگی در اپل تی‌وی پلاس فوراً مورد توجه قرار گرفت و به ایجاد این سرویس استریم به عنوان مکانی برای متفکر و خوب کمک کرد. علمی تخیلی ساخته شده - در کنار اکثر بهترین برنامه های تلویزیون اپل مانند Foundation یا Silo که به تازگی منتشر شده است.

این فیلم به فهرست رو به رشدی از تولیداتی می‌پیوندد که در طول اعتصاب‌های WGA تعطیل شده‌اند، که اکنون در دومین هفته خود هستند، زیرا فیلم‌نامه‌نویسان برای پرداخت‌های باقی‌مانده بهتر از سرویس‌های پخش و محدودیت‌های استفاده از «AI» مولد در اتاق‌های نویسنده مبارزه می‌کنند.

با افزایش اعتصابات، همه چیز از فصل ۵ Stranger Things تا مجموعه میلیاردها مختل شده است و خط لوله تولید هالیوود برای تعدادی از سریال های مشهور را به تاخیر می اندازد. حلقه های قدرت آمازون فصل ۲، نتفلیکس Big Mouth و Abbot Elementary همگی تحت تاثیر قرار گرفته اند – در اینجا فهرست ی از همه چیزهایی است که تا کنون تحت تاثیر اعتصاب نویسندگان قرار گرفته است و ما می دانیم.

حالا چه اتفاقی می افتد؟

قطع رابطه مطمئناً یک برنامه تلویزیونی مناسب است که در طول اعتصابات متوقف شده است. داستان کارمندان یک شرکت بزرگ به نام Lumon Industries را دنبال می کند که به سلامت ذهنی یا جسمی کارکنان خود اهمیت چندانی نمی دهد، زیرا بازیگران شخصیت ها تلاش می کنند در برابر محدودیت های خودسرانه ای که تحت آنها قرار گرفته اند عصیان کنند و استقلال خود را به دست آورند. زندگی خود را

هنوز دقیقاً مشخص نیست که این موضوع چگونه بر برنامه فصل ۲ و تاریخ انتشار نهایی سریال Severance (هنوز TBC) تأثیر می‌گذارد، تا حدی به این دلیل که نمی‌دانیم اعتصاب تا چه زمانی ادامه خواهد داشت – اما مطمئناً به معنای انتشار دیرتر از برنامه‌ریزی اولیه است. در ابتدا قرار بود فیلمبرداری در ماه مه به پایان برسد، پس به نظر می رسد این اختلال بسته به مدت زمانی که مجموعه بسته بماند، پس از تولید و توزیع کمی به عقب برود.

فصل اول در صخره‌ای نفس‌گیر به پایان رسید – و تنها تیزر فصل ۲ که از آن زمان تاکنون دیده‌ایم، یک کلیپ کوتاه از Helly R (با بازی بریت لوور) بود که در جریان رویداد آیفون ۱۴ اپل در سال گذشته وارد مترو شد.

ما بیزاریم که بیشتر از آنچه باید منتظر فصل دوم بمانیم، اما به عنوان نمایشی در مورد کنش جمعی در محل کار، Severance نمونه کاملی از این است که چرا اعتصاب ها در وهله اول اتفاق می افتند.