متن خبر

به نظر می‌رسد که چت GPT بینگ، گوگل را به حالت وحشت می‌اندازد

به نظر می‌رسد که چت GPT بینگ، گوگل را به حالت وحشت می‌اندازد

اخباربه نظر می‌رسد که چت GPT بینگ، گوگل را به حالت وحشت می‌اندازد
شناسهٔ خبر: 267156 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

به نظر می رسد که اخبار مربوط به کمبودهای هوش مصنوعی Google Bard در حال حاضر تأثیرات موجی در این شرکت داشته است و طبق یک گزارش جدید، مدیرعامل در حال انجام اقداماتی است.

بر اساس یک یادداشت تجاری فاش شده که ابتدا توسط Business Insider فاش شد و توسط Gizmodo گزارش شد، ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل، ایمیلی در سراسر شرکت به کارمندان غول فناوری ارسال کرد که در آن اظهار داشت اگر همه کارکنان "به شیوه ای عمیق تر مشارکت کنند" "قدردان" خواهد شد. او اکنون از آنها می‌خواهد که دو تا چهار ساعت از روز خود را برای آزمایش هوش مصنوعی بارد صرف کنند تا به رفع پیچ‌خوردگی‌ها و مشکلات کمک کنند.

یکی از سخنگویان گوگل به Gizmodo بيان کرد که "تست و بازخورد، از طرف کارمندان Google و آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد خارجی، جنبه‌های مهم بهبود Bard است تا اطمینان حاصل شود که برای کاربران ما آماده است. " با این حال، آنها هرگز مشخص نکردند که این آزمایش مورد نیاز برای کارمندان چقدر و چند وقت یکبار طول می کشد.

پیامدهای ترس گوگل

گوگل هفته گذشته Bard را پس از اینکه مایکروسافت ادغام هوش مصنوعی ChatGPT خود را در Bing جدید و بهبود یافته خود فاش کرد ، منتشر کرد. کارگران گوگل از راه اندازی عجولانه شکایت کرده بودند و طبق گزارشی از CNET ، از تالار گفتگوی داخلی MemeGen شرکت برای تمسخر هوش مصنوعی استفاده کردند.

جای تعجب نیست که آنها بارد را مسخره کرده اند. حتی در جریان رویداد پخش زنده Live from Paris که برنامه هوش مصنوعی مبتنی بر چت بات LaMDA گوگل را آغاز کرد، ربات یک خطای واقعی را مرتکب شد که منجر به کاهش ۱۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار شرکت در یک روز شد. از آن زمان، میم‌های ساخته‌شده توسط کارمندان، هم فناوری و هم ارائه را «عجله‌آمیز، ناموفق و نزدیک‌بین» می‌نامند.

و با این حال، از آنجایی که گوگل از برنامه جستجوی هوش مصنوعی مایکروسافت بسیار ترسیده به نظر می رسد، بارد اکنون در یک مکان صخره ای قرار دارد و غول فناوری کارکنان را مجبور می کند که از برنامه کاری خود وقت بگذارند و به یک هوش مصنوعی صیقل نخورده دست بزنند تا از دست دادن دست نزنند. در اطراف خیلی

و ترسی که باعث چنین راه‌اندازی ناموفقی شد، با در نظر گرفتن تمام مشکلاتی که برنامه جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی مایکروسافت بینگ با آن روبرو بوده است، بین خرابی و ایجاد چیزهایی در حین ایجاد عصبانیت، طعنه آمیز است . باید دید که Google Bard چگونه منصفانه خواهد شد، اما از آنجایی که چقدر اوضاع برای آن درهم و برهم بوده است، راه درازی برای جبران از دست رفتن شهرت خود در پیش دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است