متن خبر

به روز رسانی درایور ویندوز 11 خراب می شود و می سوزد؟ تو تنها نیستی

به روز رسانی درایور ویندوز 11 خراب می شود و می سوزد؟ تو تنها نیستی

اخباربه روز رسانی درایور ویندوز 11 خراب می شود و می سوزد؟ تو تنها نیستی
شناسهٔ خبر: 267743 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

طبق گزارش‌ها، به‌روزرسانی‌های درایور ویندوز 11 در برخی موارد با نسخه 22H2 این سیستم‌عامل با شکست مواجه می‌شوند، اگرچه شنیده‌ایم که مایکروسافت ممکن است در حال کار بر روی رفع این مشکل ناامیدکننده باشد (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

همانطور که توسط Neowin مشاهده شد (در برگه جدید باز می شود) ، این باگ در توییتر توسط Barb Bowman، که یک تستر بتای مایکروسافت و MVP است برجسته شده است.

[email protected] @Windows به https://t.co/tc6cVThOWT و چندین پست در انجمن های سرفیس مراجعه کنید. گزارش‌ها از این در حال افزایش است و من آن را اینجا در Surface Laptop Studio می‌بینم. pic.twitter.com/6lLjNFTIcP 16 فوریه 2023

بیشتر ببین

همانطور که Bowman مشاهده می کند، به نظر می رسد خرابی به روز رسانی درایور - و تعداد زیادی از آنها وجود دارد - دارندگان دستگاه های Surface را تحت تأثیر قرار می دهد، اما گزارش هایی از آن هایی که انواع دیگر رایانه شخصی دارند نیز وجود دارد.

در پاسخ به آن تاپیک در توییتر، کاربرانی که رایانه‌های شخصی Dell Inspiron و HP دارند، به ما اطلاع می‌دهند که آنها نیز تحت تأثیر این شکست‌های به‌روزرسانی قرار گرفته‌اند.

به‌روزرسانی درایور با کد خطای «0x80070103» همراه می‌شود، که یکی از پیام‌های معمولی غیرمفیدی است که ویندوز گاهی اوقات وقتی اوضاع خراب می‌شود، تولید می‌کند.


تجزیه و تحلیل: یک راه حل در حال کار است - امیدواریم

این یک مورد نسبتاً عجیب است که بر طیفی از درایورهای سخت افزاری از جمله اینتل و Realtek در تعدادی از رایانه های شخصی ویندوز 11 22H2 تأثیر می گذارد.

در مورد یک راه حل بالقوه، اینتل در رابطه با این کد خطا (در تب جدید باز می شود) کمکی ارائه می دهد، یعنی «استفاده از Windows Update Troubleshooter» برای حل مشکل، اما این به نظر یک توصیه کلی است. ما مطمئن نیستیم که چقدر امیدواریم که این واقعاً هر گونه خرابی به روز رسانی را درمان کند (به بیان ملایم).

Neowin اشاره می کند که ممکن است این خطاهای به روز رسانی به این دلیل ایجاد شده باشد که ویندوز 11 در حال تلاش برای نصب یک نسخه قدیمی از درایور مورد نظر است، اما این سوال پیش می آید: به هر حال چرا سیستم عامل این کار را انجام می دهد؟

به هر حال، امیدواریم که مایکروسافت در حال تحلیل این موضوع باشد، و در واقع در توییتر، ذکر شده است (در برگه جدید باز می شود) که این یک مشکل شناخته شده است و در حال کار بر روی رفع آن است. با این حال، مشخص نیست که منبع آن توییت چگونه به مایکروسافت متصل شده است، به جز نمایه آن‌ها که گفته می‌شود: «در حال کار برای کمک به مدیران فناوری اطلاعات در مدیریت به‌روزرسانی‌های ویندوز با برنامه Windows Insider for Business».

به هر حال، قطعنامه‌ای در افق است که ظاهراً وعده داده شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است