متن خبر

به‌روزرسانی Nvidia DLSS 3.1.0 همیشه آخرین فناوری ارتقاء مقیاس را برای بازی‌های شما اجرا می‌کند

به‌روزرسانی Nvidia DLSS 3.1.0 همیشه آخرین فناوری ارتقاء مقیاس را برای بازی‌های شما اجرا می‌کند

اخباربه‌روزرسانی Nvidia DLSS 3.1.0 همیشه آخرین فناوری ارتقاء مقیاس را برای بازی‌های شما اجرا می‌کند
شناسهٔ خبر: 266639 -
خبرکاو:

در حال بارگیری پخش کننده صوتی…

DLSS 3.1.0 SDK انویدیا بالاخره یک به روز رسانی دریافت کرد، اولین آپدیت از مارس 2022، و به همراه آن ویژگی های جالب و بسیار مفیدی برای بازیبازان به همراه دارد.

طبق گزارش GitHub و گزارش Kitguru ، آخرین به‌روزرسانی برای فناوری ارتقاء مقیاس انویدیا، عملکرد، باگ، بهبود پایداری، رفع بهینه‌سازی، و همچنین توانایی سفارشی‌سازی نسبت‌های مقیاس‌بندی DLSS و تنظیم به‌روزرسانی‌های خودکار بدون دخالت برنامه‌نویس را به همراه داشت.

توسعه دهندگان می توانند با فعال کردن عملکردی به نام "NVSDK_NGX_UpdateFeature" این گزینه را برای به روز رسانی فعال کنند. این ویژگی نه تنها برای DLSS 3 بلکه برای بازی های سازگار با DLSS 2 نیز کار می کند. اگرچه این برای بازی‌هایی که از DLSS Swapper پشتیبانی می‌کنند مفید نخواهد بود، برای بازی‌هایی که این برنامه روی آنها کار نمی‌کند (مانند Origin/EA Play)، این ویژگی جدید بسیار راحت است.

DLSS 3 چقدر قدرتمند است؟

پس از تقریباً یک سال کامل بدون هیچ به‌روزرسانی، انویدیا بالاخره یکی از جاه‌طلبانه‌ترین قابلیت‌های خود را کنار گذاشت و دو ویژگی اصلی جدید را به DLSS 3 اضافه کرد. فناوری به‌روز شده برای اولین بار در سال 2022 به عنوان بخشی از خط پردازش گرافیکی Lovelace انویدیا معرفی شد.

DLSS مخفف Deep Learning Super Sampling است. این فناوری است که از یادگیری ماشینی برای ارتقاء بازی‌ها استفاده می‌کند که منجر به بهبود عملکرد بسیار با کمترین تأثیر بر کیفیت گرافیکی می‌شود. اگر به نمونه‌ای از قدرت DLSS 3 نیاز دارید، Cyberpunk 2077 اجازه می‌دهد تا با سرعت 60 فریم در ثانیه و حداکثر کارایی روی نمایشگر 8K، RTX 4090، ردیابی پرتو فعال و ویژگی انحصاری DLSS 3، Frame Insertion فعال شود.

واضح است که DLSS یک تغییر دهنده بازی از نظر افزایش عملکرد انبوه در رایانه های شخصی بازی است، و دیدن اینکه انویدیا به روز رسانی های باکیفیتی را ارائه می دهد و ویژگی های مفیدی را به این فناوری اضافه می کند، دیدنی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر
تبليغات ايهنا تبليغات ايهنا

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرکاو است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است